Anasayfa » Eğlence » 9 KASIM PAZARTESİ NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

9 KASIM PAZARTESİ NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

09.11.2015 PAZARTESİ NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

Show Tv ekranlarının sevilen yüzü Nursel Engin’in sunuculuğunu yaptığı Nursel’in Mutfağı hafta içi her gün saat 12:00 ve 13:00 arasında Türkiye’nin birbirinden farklı lezzetlerini ekran başındaki izleyicileri için hazırlıyor.Nursel’in Mutfağının yapımcılığını üstlenen Postmodem Flim Production’ın üslendiği Nursel’in Mutfağında her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağında konuk ediyor. 9 Kasım 2015’de Nursel’in Mutfağın da bugün konuk olan Ayten Öztoprak’ı ağırlıyor. Nursel’in Mutfağında bugün Isparta Mutfağına  özgü Yufka Böreği,Kabune Pilavı, Ekşili Köfte ve Şekerli Pide’yi izleyenleri için hazırlıyor..

9 Kasım Pazartesi Nursel’in Mutfağı Canlı İzle

nurselin-mutfagi

Nursel’in Mutfağı   İzle -9 Kasım 2015 Pazartesi SHOW TV için Arama Kelimeleri:

nursel’in mutfağı  izle9 kasım nursel’in mutfağı  izle9 kasım pazartesi nursel’in mutfağı   izle, pazartesi nursel’in mutfağı  izle,  9.11 nursel’in mutfağı  izle,  ,  nursel’in mutfağı bugünkü bölümü izle, nursel’in mutfağı  show tv izle, nursel’in mutfağı  son bölüm izle, 9 kasım pazartesi nursel’in mutfağı  canlı izle, 9 kasım nursel’in mutfağı  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>