Anasayfa » Eğlence » 9 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

9 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

09.11.2015 PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.9 Kasım 2015’de Beni Affet 844.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin az zamanı kalması ve Cüneyt’i Hasretle yakınlaştırma çabaları sonuç vermez. Bu sırada ise Beni Affet’te Cüneyt uğruna öleceği karısı için çok özel bir sürpriz hazırlamıştır. Osman’ın iş ortağı ile arasındaki olaylar tatlıya bağlayan Murat, ilk görüşte aşık olduğu Reyhan’a karşı hislerine daha fazla engel olamaz. Kliniğin onuncu yıl partisinde ise Demir’in Bahar’ı yere göğe sığdıramaz halleri Kemal’in son derece rahatsız eder. Bahar’ı soru yağmuruna tutan Kemal ise bir türlü vazgeçemediği eski karısıyla asansörde mahsur kalırlarsa ne olur ? 9 kasım 2015’de yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

9 Kasım Pazartesi Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -9 Kasım 2015 Pazartesi STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 9 kasım beni affet  izle, 9 kasım pazartesi beni affet   izle,  cuma  beni affet  izle9.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 9 kasım pazartesi beni affet  canlı izle, 9 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>