Anasayfa » Eğlence » 9 EKİM CUMA KARA EKMEK İZLE

9 EKİM CUMA KARA EKMEK İZLE

09.10.2015 CUMA KARA EKMEK  İZLE

ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Kara Ekmek her hafta cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında. 09 ekim 2015’te yayımlanacak olan Kara Ekmek 26. bölümünde hapishanede olan Salih Bey intihar etmeye kalkışır fakat kurtarılır. Bunu duyan Asiye hemen babasının yanına gider.Kara Ekmek’te babasının beyin kanaması geçirdiğini duyan Asiye’nin dünya başına yıkılır.Bu arada ise Aslan yeni oyunuyla Asiye’nin karşısına çıkar. Bebeğini kucaklayabileceğini söyleyen Aslan her şeyden ve özellikle sevdiği adamdan uzaklaşmasını ister. Babasını görmeye giden Mine ablasının babasının yanına geldiğini öğrendiğinde aradaki ince bağlarda kopmuştur. Mine’nin ablası ile arasının bozuk olması, Mine’yi Taylan’a biraz daha yaklaşmasına sebep olur. Asiye’nin bebeğine sahip olan Fatma ve Beyaz artık tamamen izlendiklerine emin olurlar ve kaçmaya karar verirler. Fakat çok  geç kalmışlardır.Fatma bebeğini sonsuza kadar kaybetme ile yüz yüze gelir. Kara Ekmek’te hiçbir sır gizemli değildir. Her şey tek tek ortaya dökülmektedir.Bu sırada Asiye bebeğine bir kerecik karılabilmek için Çetin’i terk eder. Çetin ise Aslan’ın oyununu bozmaya karar verir.Kara Ekmek heyecan dolu bir bölümle izleyenleri ile buluşuyor.

9 Ekim Cuma  Kara Ekmek Canlı İzle

kara ekmek

Kara Ekmek   İzle – 09 Ekim 2015 Cuma ATV için Arama Kelimeleri:

kara ekmek  izle09 ekim kara ekmek  izle, 09 ekim cuma kara ekmek   izlecuma kara ekmek  izle, 09.10 kara ekmek  izle,kara ekmek bugünkü bölümü izle, kara ekmek   atv izle, kara ekmek  son bölüm izle, 09 ekim cuma kara ekmek  canlı izle, 09 ekim kara ekmek  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>