Anasayfa » Eğlence » 9 EKİM CUMA ALIN YAZIM İZLE

9 EKİM CUMA ALIN YAZIM İZLE

09.10.2015 CUMA ALIN YAZIM İZLE

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 09:30’da yayımlanan Alın Yazım izleyenlerini ekran başına kilitliyor. 09 Ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümünde reyting rekorları kıran dizi de 09 Ekim 2015’te neler olacak ? Alın Yazım’ın son bölümünde Asya ne yaparsa yapsın bir türlü yiğitten uzak duramıyor.Kokteylde Asya ve Yiğit’in dans etmesi Savaş’ın moralini alt üst eder. Savaş sinirden ne yapacağını bilemez. Melek ise Selim’den nasıl kurtaracağını kara kara düşünür.Selim ise her şeyin bedelini bir gün Melek’e ödeteceğinin düşüncesini kurar. Yiğit, Asya’ya ne kadar öfkeli olsa da onu deli gibi sevdiğini saklayabilecek mi ? Asya her şeyi Yiğit’e anlatmadan nasıl duracak ?Alın Yazım 09 ekim 2015’te Kanal D ekranlarında yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısında olacaktır.

9 Ekim Cuma Alın Yazım Canlı İzle

alin-yazim

Alın Yazım   İzle – 09 Ekim 2015 Cuma KANAL D için Arama Kelimeleri:

alın yazım izle, 09 ekim alın yazım  izle09 ekim cuma alın yazım   izlecuma   alın yazım  izle09.10 alın yazım  izle,alın yazım bugünkü bölümü izle, alın yazım  kanal d izle, alın yazım  son bölüm izle, 09 ekim cuma alın yazım  canlı izle, 09 ekim alın yazım  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>