Anasayfa » Eğlence » 8 EKİM PERŞEMBE DENİZ YILDIZI İZLE

8 EKİM PERŞEMBE DENİZ YILDIZI İZLE

08.10.2015 PERŞEMBE DENİZ YILDIZI İZLE

FOX ekranlarında yayımlanan Deniz Yıldız’ı şimdi yeni kanalı SHOW TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicileri karşısında olacaktır.08 Ekim 2015’te 1279. bölümüyle karşınızda olacak olan Deniz Yıldız’ı hafta içi her akşam 19:15’te izleyenlerin karşısında olacaktır.Deniz Yıldız’ının yayımlanacak olan 08 ekim 2015’teki yeni bölümünde Melih ve Banu arasında yaşanan olay yüzünden aralarındaki bağ kopma noktasına gelir. Melih bir tercih yapma zorunda kalır. Melih ya geçmişinin izlerinden gidecek veya ailesine sahip olacak. İki çelişki içinde olan Melih ne yapacak ?Bu arada ise Ayşe’nin durumu giderek karışmaktadır.Polisler bir türlü nefes aldırmazlar.İkbal ise kızının hayatı için endişelenirken şok edici bir gerçek ile yüz yüze geliyor.Heyecan dolu bir bölümüyle Deniz Yıdız’ı Show Tv ekranlarında..Deniz yıldızı 08 ekim 2015 perşembe  günü show tv ekranlarında yayımlanacaktır.

8  Ekim Perşembe Deniz Yıldızı  Canlı İzle

deniz yıldızı

Deniz Yıldızı  İzle – 08 Ekim 2015 Perşembe SHOW TV için Arama Kelimeleri:

deniz yıldızı  izle08 ekim deniz yıldızı   izle, 08 ekim perşembe deniz yıldızı  izle, perşembe deniz yıldızı   izle08.10 deniz yıldızı   izle,deniz yıldızı  bugünkü bölümü izle, deniz yıldızı  show tv  izle, deniz yıldızı   son bölüm izle, 08 ekim perşembe deniz yıldızı  canlı izle, 08 ekim deniz yıldızı   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>