Anasayfa » Eğlence » 8 EKİM PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

8 EKİM PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

08.10.2015 PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.08 Ekim 2015’te 412. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 412. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde Poyraz kimseye haber vermeden evden çıkan Sedef’in peşine düşer. Aşkın Bedeli’nde Sedef DNA testi ile öğrendiklerinden sonra oğlu Uğur ile bir karmaşanın içine doğru sürüklenirler.Yaman,Gülnara ile arasındaki büyük problem olarak duran Diyar’dan kurtulmak için en kısa zamanda boşanma işlemlerini başlar. Bu arada ise Elmas ise gerçekten habersiz kızı Gülnara’yı Yaman ile bir adım daha yaklaştırmak için elinden geleni yapar.08 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

8 Ekim Perşembe Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 08 Ekim 2015 Perşembe  STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 08 ekim aşkın bedeli   izle08 ekim perşembe aşkın bedeli    izle, perşembe aşkın bedeli  izle08.10 aşkın bedeli   izle,aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle, aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 08 ekim perşembe  aşkın bedeli   canlı izle, 08 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>