Anasayfa » Eğlence » 8 EKİM PERŞEMBE ALIN YAZIM İZLE

8 EKİM PERŞEMBE ALIN YAZIM İZLE

08.10.2015 PERŞEMBE ALIN YAZIM İZLE

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 09:30’da yayımlanan Alın Yazım izleyenlerini ekran başına kilitliyor. 08 Ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümünde reyting rekorları kıran dizi de 08 Ekim 2015’te neler olacak ? Alın Yazım’ın son bölümünde ise bir kokteyl de bir araya gelen Asya ve Yiğit ne yapacaklar ? Yiğit’in annesi Asya’ya yazdığı veda  mektubunu bulur. Bu arada ise Melek,Selim’in evlilik teklifini kabul etmek zorunda kalır. Selim intihar numarası ile amacına ulaşır. Alın Yazım’da Selim Melek’in evlilik teklifini kabul eder etmez nişan,düğün tüm tarihleri belirleme derdine girer.Yiğit ise Asya’nın onu terk etmesinin üzerine sadece ölerek kurtulma fikrine kapılmıştır.Alın Yazım 08 ekim 2015’te Kanal D ekranlarında yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısında olacaktır.

8 Ekim Perşembe Alın Yazım Canlı İzle

alin-yazim

Alın Yazım   İzle – 08 Ekim 2015 Perşembe KANAL D için Arama Kelimeleri:

alın yazım izle, 08 ekim alın yazım  izle08 ekim perşembe alın yazım   izleperşembe  alın yazım  izle08.10 alın yazım  izle,alın yazım bugünkü bölümü izle, alın yazım  kanal d izle, alın yazım  son bölüm izle, 08 ekim perşembe alın yazım  canlı izle, 08 ekim alın yazım  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>