Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 7 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

7 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler herkese mesafeli davranmanız gerektiği hakkında sizi uyarıyor.Özellikle yakın çevreniz ile ilişkilerinizde diplomatik davranmanız gerekiyor. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendi hatalarının farkına varması ve yaşadığı pişmanlığı görmemekte ısrarcı olmanız sevip sevilirken acı çekmenizden başka bir şeye yaramayacaktır. İnadı bırakmalı aşka değer vermelisiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda önemli fırsatlar karşılaşacaksınız. Hiç beklemediğiniz kişiler tarafından bu fırsatlar size sunulabilir.Bu fırsatları değerlendirmeli ve aklınızı kullanmalısınız. Moraliniz keyifli gelişmeler ile düzelecektir. Özel hayatınızda ise fiziksel görünüşünüz eş veya sevgilinizin başını döndürebilir.Yükselen enerjinizle romantizm ile tutkunun yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün gezegenler sizi parasal konularda hassasiyetle davranmanızda fayda olacağını işaret etmektedir. Bugün iş hayatınızda alacağınız ani kararlar ile büyük kazançlarda elde edebilir veya büyük pişmanlıklara da sebep olabilir. Özel yaşamınızda da korkuları bir yana bırakarak duygularınızın kalbinizin sizi götürdüğü yere gitmelisiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınız ile ilgili eğitim ve parasal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler alacağınızı işaret ediyor gezegenler.Ailevi bağlarınız hiç olmadığı kadar güçleniyor ve sevginizin karşılığını göreceksiniz. Özel hayatınızda ise ilişkiniz üzerinde bir süredir başkalarından dolayı gelen ağırlıklardan kurtulacak  ve aşkı sevgiyi iki kişi yani olması gerektiği gibi yaşamaya başlayacaksınız.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda alım satım konuların beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı bu alım satım ile maddi olarak sıkıntılarınızı aşabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize zaman ayırmalı onu anladığınızı ve hayatınızın merkezinde olduğunu hissettirmelisiniz.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda ilgili konularda beklentilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Kendinize olan güveninizi kaybetmemeniz için gezegenler sizi uyarıyor. Özel hayatınızda ise bugün ayaklarınızı yerden kesecek keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün eskiden beri çektiğiniz parasal konuda güzel gelişmeler yaşayacak ve rahatlayacaksınız. Özel yaşantınızda ise bekar Terazi’ler hayal kırıklığı yaşamamak için yeni tanıdığınız kişiler ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bu günün ilk saatlerinde parasal konularda dikkatli olmalısınız. Özellikle işle ilgili alışverişlerinizde dikkatli olun. Özel hayatınızda ise dalgalı sular duruluyor sakinlik huzuru aşkı yeniden bulmanızı sağlayabilir.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün iş hayatınızda çok bilmiş gibi davranmaktan kaçınmalısınız. Bu iletişim içerisinde olduğunuz kişilerle sorun çıkmasına sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise iki aşık arasında kalabilir karar verememenin zorluğu ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Fakat bir karar almalısınız iyi düşünün.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün gezegenler sizi iş hayatınızda zorlanmalar ile karşılaşabileceğinizi söylüyor. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ile hareket ederek gelen sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Özel hayatınızda ise geçmişle ilgili hatalarınızdan ders çıkararak hareket etmelisiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün hem parasal hem de manevi olarak şanslı gelişmelerin olacağı bir gündesiniz.İş hayatınıza da yansıyacak olan bu şansı fırsata dönüştürerek iyi başarılar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda eş veya sevgilinize sabırlı davranmanın tartışmalarda sakinliğinizi korumanın mükafatını bugün alacaksınız.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün parasal konularda şans sizden yana. İş hayatınızda önemli iş birlikteliklerine imza atabilirsiniz. Bundan dolayı alacağınız zam sizi mutlu edecektir.Özel hayatınızda ise eşinizin yakınlarının imalı sözleri can sıkıcı olsa da bu durumu eşinize yansıtmamanızda fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>