Anasayfa » Eğlence » 6 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

6 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

06.11.2015 CUMA BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.6 Kasım 2015’de Beni Affet 843.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Demir, Bahar’ı mutlu etmek için küçük jestler yapar ve bu jestler Kemal’in moralini bozar. Beni Affet’te kliniğin 10. yıl kutlaması için verilen davette  herkes geçirdiği kötü günleri geride bırakarak, hayata yeni bir başlangıç yapan halkla ilişkiler müdiresi Bahar Kayacan’ı konuşmaktaydı.Bu sırada  Feride içi kan ağlasa da, Güneş’e çok iyi baktığına inandığı Hasret’le, biricik aşkı Cüneyt’in arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için sınırları zorlar. 6 kasım 2015’de yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

6 Kasım Cuma  Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -6 Kasım 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 6 kasım beni affet  izle, 6 ekim cuma beni affet   izle,  cuma  beni affet  izle6.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 6 kasım cuma beni affet  canlı izle, 6 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>