Anasayfa » Eğlence » 6 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

6 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

06.10.2015 SALI BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 06 Ekim 2015’te Beni Affet 821.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin kalbinde kalan kurşun parçası sebebiyle acilen ameliyata alınır.Hastanede endişeli ve acılı bekleyiş devam ederken Feride’nin ameliyatı yarıda kalır. Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin doktoru Feride’nin durumu ile ilgili açıklama yapar. Bu arada ise Cüneyt’in ilgisinden memnun olan hasret ise annesi Solmaz’ı şok edecek bir itirafta bulunur.Bu arada ise Kemal ise Bahar’ı görmeden yaşayamadığı için Bahar’ın yanına gitmeye karar verir.06 ekim 2015’te Beni Affet’te neler olacak ? 06 ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

6 Ekim Salı Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 06 Ekim 2015 Salı STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 06 ekim beni affet  izle, 06 ekim salı beni affet   izle, salı beni affet  izle06.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 06 ekim salı beni affet  canlı izle, 06 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>