Anasayfa » Eğlence » 6 EKİM SALI AŞKIN BEDELİ İZLE

6 EKİM SALI AŞKIN BEDELİ İZLE

06.10.2015 SALI AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.06 Ekim 2015’te 410. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 410. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde Sedef DNA testinin sonucunu öğrenir.Şimal ise geceyi Poyraz ile geçirmek için plan yapar. Bu plana Emine’yi de alet eder ve Poyraz’ı yanına getirir. Bu arada ise Diyar, Yaman’ı arar ve acilen buluşmaları gerektiğini söyler.Bunun üzerine Yaman sağlık ocağına gideceğini söyleyerek evden çıkar. Fakat Gülnara peşindedir.Aşkın Bedel’inde düğümler çözülecek mi ? 06 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

6 Ekim Salı Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 06 Ekim 2015 Salı STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 06 ekim aşkın bedeli   izle06 ekim salı aşkın bedeli    izle, salı aşkın bedeli  izle06.10 aşkın bedeli   izle,aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle, aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 06 ekim salı aşkın bedeli   canlı izle, 06 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>