Anasayfa » Eğlence » 6 EKİM SALI ALIN YAZIM İZLE

6 EKİM SALI ALIN YAZIM İZLE

06.10.2015 SALI ALIN YAZIM İZLE

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 09:30’da yayımlanan Alın Yazım izleyenlerini ekran başına kilitliyor. 06 Ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümünde reyting rekorları kıran dizi de 06 Ekim 2015’te neler olacak ? Alın Yazım’ın son bölümünde ise Selim,Melek’ ettiği evlenme teklifini kabul ettirmek için hala kendini öldürmekle tehdit etmektedir.Selim’in annesi ve babası odanın kapısını kırmaya çalışırlar.Bu arada ise Selma,Yiğit’i elde etmeye çalışır fakat Yiğit’in kalbi bir tek kişiye aittir. Hala Asya’yı seven Yiğit çaresiz bir şekilde hayatına devam eder. Asya ise Savaş’ın korkusu ile Yiğit’tin yanına bile yaklaşamıyor.Alın Yazım 06 ekim 2015’te Kanal D ekranlarında yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısında olacaktır.

6 Ekim Salı Alın Yazım Canlı İzle

alin-yazim

Alın Yazım   İzle – 06 Ekim 2015 Salı KANAL D için Arama Kelimeleri:

alın yazım izle, 06 ekim alın yazım  izle06 ekim salı alın yazım   izlesalı alın yazım  izle06.10 alın yazım  izle,alın yazım bugünkü bölümü izle, alın yazım  kanal d izle, alın yazım  son bölüm izle, 06 ekim salı alın yazım  canlı izle, 06 ekim alın yazım  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>