Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 6 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

6 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün sağlık alanında çalışan Koç’ların yüzünü güldürecek haberler ile karşılaşacaklar.Gezegenler sizi parasal konularda fikir alışverişlerine girmemeniz gerektiğini uyarıyor. Özel hayatınızda da bugün aşk dolu bir gün sizi karşılamakta.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün kendinizi yargılamak yerine kendinizle barışık bir gün geçireceksiniz. İş hayatınıza da yansıyacak olan bu pozitif düşünceniz ile aldığınız işlerde başarı elde edeceksiniz. Özel hayatınızda ise bugün yalnızca sezgilerinize güvenerek hareket edin.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün geçmişle ilgili konularda fevri çıkışlar ile gergin bir ortam içine girmemelisiniz. İş hayatınızda yansıtmamanız gerekmektedir. Özel yaşamınızda ise bugün sağ duyulu davranmalı hassas olduğunuz konularda korumacı tavrınızı ortaya koymalısınız.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün gezegenler sizi maddi konuda ayaklarınızı sağlam basmanız için uyarıyor. Basmadığınız taktirde harcamalarınızı kontrol edemeyebilir veya ilerleyen günlerde maddi sıkıntılar içerisinde olabilirsin. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizden olumlu haberler alacak keyifli bir gün geçireceksiniz.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda sizi yeni fırsatlar bekliyor. Duygusal ve maddi olarak şans sizden yana.Hayatınızda yaşayacağınız küçük mucizeler sayesinde yüzünüzden gülümseme eksik olmayacak. Özel hayatınıza da yansıyacak olan olumlu  enerji ile sevgilisi veya eşi olan Aslan’lar çok güzel bir gün geçirecek. Eşi ya da sevgilisi olmayan bekar Aslan’lar ise eni bir aşka yelken açabilir.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün  bir süredir ailevi konularda yaşadığınız sıkıntılar sona erecek ve alacağınız müjdeli haberler ile mutlu olacaksınız. . Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle arkadaşlarınız yüzünden yaşanan gerginlikleri sona erdirerek buna sebebiyet veren kişileri de tek tek ortaya çıkaracaksınız.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün,iş hayatınızda yaşanan kavgalarda yer almamanız ve taraf tutmamanız sizin için iyi olacaktır. Her şey yolunda giderken şimşekleri üstünüze çekerseniz işleriniz tepe takla olabilir. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgilinizden gelecek sürpriz ile mutlu olabilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün her şeyden sıkıldığınızı ve bunaldığınızı anlayacağınız bir gün olacak. Her şeyden ve herkesten uzaklaşmak isteyeceksiniz ama bir anda alınan kararlar ile hem iş hem de özel hayatınızın düzenini ve yakın çevrenizi üzebilirsiniz.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün gezegenler iş ve aşk hayatınızı bir denge içerisinde tutmakta zorlanacağınıza işaret ediyor.Zaman darlığından şikayet edeceğiniz yerde plan ve programlı çalışmanız size zamanı nasıl kullanmanız gerektiğini öğretecektir.Özel yaşamınızda ise
dengeleri sağlamak için çalışmalısınız.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün Oğlak’lar parasal konuda hiç beklemediği bir anda akrabalar yüzünden sıkıntılara girebilirler. İş hayatınızda ise kaldıramayacağınız işin altına girmek sizi ilerleyen zamanlarda daha büyük bir kriz içerisine alabilir. Özel hayatınızda ise bugün sağ duyulu davranmak aşkı uyandırmanızı sağlayacak.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün iş hayatınızda yaşayacağınız bazı sıkıntılar yüzünden sinirlenebilirsiniz. Fakat ayrıntılara dikkat ederek davranırsanız bu sıkıntıları atlatabilirsiniz. İletişim konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda da bugün alacağınız haberlerle ayaklarınız yerden kesilebilir.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün istekleriniz için çabalarınızın sonu olabilir. İsteklerinize kavuşacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.İş hayatınızda da kaybettiğiniz diye düşündüğünüz işlerin size geri döndüğün görerek mutlu olacaksınız. Özel hayatınızda da aynı olumlu enerjiler hakim sevdiğiniz insanla yollarınız aşkla birleşebilir sabrınızın mükafatını aşkla sevgiyle alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>