Anasayfa » Eğlence » 5 KASIM PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

5 KASIM PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

05.11.2015 PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

Show Tv ekranlarının sevilen yüzü Nursel Engin’in sunuculuğunu yaptığı Nursel’in Mutfağı hafta içi her gün saat 12:00 ve 13:00 arasında Türkiye’nin birbirinden farklı lezzetlerini ekran başındaki izleyicileri için hazırlıyor.Nursel’in Mutfağının yapımcılığını üstlenen Postmodem Flim Production’ın üslendiği Nursel’in Mutfağında her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağında konuk ediyor. 4 Kasım 2015’te Nursel’in Mutfağın da bugün konuk olan Özlem Kutlu’yu ağırlıyor. Nursel’in Mutfağında bugün Siirt Mutfağına  özgü Pırtike Çorbası, Perde Pilavı, Rayoş Meketip ve Kitel Fum’u izleyenleri için hazırlıyor..

5 Kasım Perşembe Nursel’in Mutfağı Canlı İzle

nurselin-mutfagi

Nursel’in Mutfağı   İzle -5 Kasım 2015 Perşembe SHOW TV için Arama Kelimeleri:

nursel’in mutfağı  izle5 kasım nursel’in mutfağı  izle5 kasım perşembe nursel’in mutfağı   izle, perşembe nursel’in mutfağı  izle,  5.11 nursel’in mutfağı  izle,  ,  nursel’in mutfağı bugünkü bölümü izle, nursel’in mutfağı  show tv izle, nursel’in mutfağı  son bölüm izle, 5 kasım perşembe nursel’in mutfağı  canlı izle, 5 kasım nursel’in mutfağı  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>