Anasayfa » Eğlence » 5 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

5 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

05.11.2015 PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.5 Kasım 2015’de Beni Affet 842.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Kemal’i kalbinden silemeyen, fakat kendi hayatına da sahip çıkması gerektiğini anlayan Bahar, dört elle yaşama sarılmıştır.Bu andan itibaren Bahar klinikteki diğer hastalar ile durumunu paylaşmak ve onlarında bunu başara bileceklerini anlatmak ister. Bu sırada ise Beni Affet’e Kemal ve Demir’in ortak oldukları kliniğe halk ve ilişkiler müdiresi aranmaktadır.Cüneyt ve Feride ilişkisinde ise Cüneyt’i Hasret’e yakınlaştırma çabaları devam etmektedir. Hasreti Cüneyt’in sevdiği yemekler ve ev düzeni hakkında bilgilendiren Feride ise aklına koyduğunu yapmaya kararlıdır.5 kasım 2015’de yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

5 Kasım Çarşamba Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -5 Kasım 2015 Perşembe STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 5 kasım beni affet  izle, 5 ekim perşembe beni affet   izle,  perşembe beni affet  izle5.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 5 kasım perşembe beni affet  canlı izle, 5 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>