Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 5 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

5 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızda yaşanacak olayları büyütmeden halletmeye çalışmalısınız. Parasal konularda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat akşam saatlerine doğru bu sıkıntınızı azaltacak haberler alacaksınız.Özel hayatınızda ise özellikle evli koçlar eşinizin sizinle ilgili yaptığı sevgi dolu konuşmalarda bulunduğuna şahit olabilirsiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün arkanızdan söylenen yalan haberler yüzünden canınız sıkılabilir. İnsanların gereksiz sorularıyla canınızı sıkmalarına izin vermeyin. İşinize odaklanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise yaşamın güzelliklerini birlikte keşfedecek huzurlu ve duygu dolu bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün parasal konuda ortak olduğunuz iş arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.Sinirlerinize hakim olmalısınız. Özel hayatınızda ise kalbinizi duygularınıza teslim etmeniz gereken bir gündesiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınızda alacağınız kararlarda dikkatli olmanız için gezgenler sizi uyarıyor. Çevrenizde söylenen yalan yanlış konulara odaklamayın. Özel yaşamınızda ise sevgi dolu davranışlarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün sıkı bir iletişim görüşme trafiği yaşayabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeye çalışın ve yeni olan fikirlere önerilere açık olun.  Özel yaşamınızda da günler sonra huzurlu bir gün sizleri karşılıyor, bugün duygularınızı tüm yalınlığı ile ifade edin.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün gezegenler iş nedeniyle bir arada olduğunuz kişiler ile sırlarınızı paylaşmamanız için sizi uyarıyor. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkilerinizi düzeltebilir günlerdir beklediğiniz olumlu haberleri gün içinde alabilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün karşınıza çıkacak önemli fırsatları, parlak zekanız ile iyi değerlendirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Bunun sonucunda iyi başarılar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş veya sevgilinizle daha fazla zaman geçirme çabasında olun ve sevginizi göstermekten çekinmeden hareket edin

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün iş hayatınızda yöneticilerinizle veya iş arkadaşlarınızla ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Hareketlerinize ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat ederek kendinizi savunmanız sizin için daha iyi olacaktır.Özel hayatınızda ise iş hayatınızda yaşadığınız gerginlik ve stres yansıyabilir  ve sevgiliniz veya eşinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün iyi bir şekilde iletişim kurduğunuz sürece iş hayatınızda karşılaşacağınız sorunları halledebilir ve iyi başarılar elde edebilirsiniz. Özel hayatınızda ise eski sevgilinizden alacağınız bir haber ya da karşılaşma ile duygusal bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kararları sadece mantığınızla değil kalbinizle de almanız gereken bir gündesiniz.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün gezegenler yolculuklardan gelecek şanslara işaret etmektedir. Beklemediğiniz yolculuklar size istediğiniz fırsatları getirebilir. . Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinize bugün sevgi dolu davranmalı birlikte geçireceğiniz bu günü  ilişkiniz için  renklendirebilirsiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova, bugün iş hayatınızda risk almamanız gereken bir gündesiniz. Alacağınız riskler  yaşanabilecek parasal kayıpların olabileceği fikrini de aklınızın bir köşesine yazmalısınız. Özel yaşamınızda ise kalbinizde dönüp duran kızgınlık rüzgarı eş ya da sevgilinize baskın ve kırıcı davranışlar içinde bulunmanıza neden olabilir. Sonunda pişman olacağınız şeyler yapmamalısınız.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün iş hayatınızda parasal konularda size destek olacağınız söz veren kişilerin verdikleri bu  sözleri yerine getirmemesi canınızı sıkabilir. Fakat hakkınızı aramaktan geri kalmamalısınız. Şunu da unutmayın hak istenmez alınır. Özel yaşamınızda ise eşinizin ya da sevgilinizin ailesinden kaynaklanan sorunları aşabilmek için mücadele etmeli ve sizi ayırma çabası içinde olan kişilere fırsat vermemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>