Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » 40 GÜN 40 GECE DEĞİL, 12 ÜLKEDE 83 GECE DÜĞÜN!

40 GÜN 40 GECE DEĞİL, 12 ÜLKEDE 83 GECE DÜĞÜN!

BÖYLE DÜĞÜN MASALLARDA YOK

Prensesler ve beyaz atlı prensler peri masallarından ibaret diyorsanız, yanılıyorsunuz.

kjk

Cheetah Platt ve Rhiann Woodyard, tam 12 ülke gezerek, 83 gün süren benzersiz bir düğün silsilesiyle dünya evine girmeyi tercih etmiş, çılgın bir çift. ABD’nin Los Angeles kentinde yaşayan ve her ikisi de akrobat olan çiftin düğün fotoğrafları da bambaşka.

2

Cheetah ve Rhiann çifti, birbirlerini o kadar seviyor olmalılar ki bir kez “Evet!” demek yetmemiş, tam 83 kez evlenmişler. Neredeyse üç ay süren düğünlerine Los Angeles’ta başlayan çift, sırasıyla Kolombiya, İspanya, İrlanda, Morocco, Mısır, Kenya, Hindistan, Tayland, Singapur, Avustralya ve Fiji’ye giderek muazzam bir balayını da aradan çıkarttı. Son olarak Los Angeles’a geri döndüler ve resmi nikâhlarını kıydılar.

3

Cheetah, neden böyle bir düğün yaptıkları sorusuna, “Los Angeles’ta düğünler çok pahalıya mal oluyor, tek bir gün için o kadar para harcamak istemedik” yanıtını veriyor. Üç ay süren bir dünya seyahati, Melekler Şehri’ndeki tek bir gecelik düğünden daha ucuza mal olmuş. Çift 83 günlük düğün için 3 bin dolardan az para harcadıklarını söylüyor. Elbette masraflarının pek çoğunu bağışlarla karşılamışlar.

4

Çift akrobat olunca düğün fotoğrafları da ayrı bir sükse oldu. Instagram üzerinden paylaştıkları fotoğraflarda hem aşklarını hem de yeteneklerini sergileyen çift, çıtayı iyice yükselterek önümüzdeki yaz düğün yapacak milyonlarca çifte de gıpta ettirdi. Ne var ki çiçeği burnunda geline bu da yetmemiş; Kaliforniya’nın kuzeyinde bir de balayı istiyormuş. Siz özenmeyin böyle şeylere, hem bekarlık da sultanlık zaten.

Bakıp bakıp iç çekmek istiyorsanız, çiftin Instagram hesabı burada: https://instagram.com/cheetahplatt/

 

ERMAN YURDAKAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>