Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 4 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

4 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

4 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ
Koç burçları mutluluğa yavaş Aama kararlı bir şekilde ulaşıyorlar. Hiçbir şeyin morellerini bozmasına izin vermiyorlar. Bugün de yine aynısını yapacaklar.Birilerinin onları baskı altına almalarına göz yummadan, kendi hallerinde bir gün geçirecekler. Onlar kendilerinden fazlasıyla memnunlar zaten. Sadece sağlık ile ilgili küçük bir problem canlarını sıkabilir fakat neşeli ve enerjik halleri ile bunu da atlatacaklar.

BOĞA
Boğa burçlarının yarı tatil, yarı çalışma ile geçirecekleri bir gün olacak. Günün bir kısmında kültür-sanat işleri ile ilgilenmeyi düşünüp, sonrasında vazgeçecekler. Onlara yemek yemek daha iyi bir fikir gibi gelecek. Boğa burçları bu yemek işlerinden uzaklaşsalar iyi olacak. Çünkü midelerine olan düşkünlükleri onları biraz zorlayacak. Yine de damak tadınıza diyecek laf yok…
İKİZLER
Hadi bakalım, barış güvercinlerinin uçma zamanı! Bir süredir küs olduğunuz bir yakınınız ile barışma zamanı. İkizler barışı çok severler aancak neden bu kadar uzattınız bu küslüğü? Ayrıca birilerine danışmanlık yapabilir ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İkizler bu pazartesi gününü mutlu bitireceğe benziyorlar. Mutlu ve enerjik halleri ile etrafındakilere de enerji verecekler.
YENGEÇ
Yengeçler yanlarındaki insanları mutlu ediyorlar.İnsanların iyi hissetmelerini sağladıkları için, herkes tarafından seviliyor. Ancak bu iyi davranma olayını çok abartmayın, karşınızdaki insanlar sizi hemen kullanmaya başlıyorlar. Ondan sonra da bunu farkedip mutsuz oluyorsunuz.Yengeçler kafalarını kullanarak farklı bir bakış açısı yakalayacaklar. İşte bu tavır, günü mutlu sonlandıracak.
ASLAN
Aslan burçları bugün yanlarına alacakları birileri ile ilginç deneyimler yaşayacaklar. Onları seven arkadaşları ve ile dertsiz bir gün onları bekliyor. Uzun süredir yapmadıkları bir keyfi yaşayacaklar. Evde onları bekleyen birkaç ufak işi de sorun etmeyecekler. Mutlu ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Ailenizi ihmal etmeyin.
BAŞAK
Başaklar bugün bir iş görüşmesine gidebilirler  ya da kendi işleri ile ilgili bir konuda çalışabilirler. Ancak akılları bu işe pek yatmamış gibi. Düzenli bir iş planı yapıp, haftaya iyi başlamayı düşündükleri için, sakin bir tutum sergileyecekler. Kafa tatiline ihtiyaçları olduğunun farkındalar. Havalar yüzünden kendilerini hasta ve yorgun hisseden Başakların biraz dinlenmeye ihtiyaçları var.
TERAZİ
Terazilerin etekleri zil çalıyor, mutlulukları zirve yapacak. Bugün birkaç iyi haber birden alarak enerjilerini yüksek tutacak, iyi bir gün geçirecekler. Takıntılı teraziler yine takılacak şeyler bulacaklar fakat bu güzel gün takıntılarını bile unutturacak. Titiz tavrınız ile çevrenizdekileri strese sokmamaya çalışsanız çok iyi olacak. Çünkü sakin halinize bu takıntılar hiç yakışmıyor, gerginlik çıkarıyor.
AKREP
Akrep burçları bazı farkındalıkları yaşayacak bugün. Kenara attığınız ve unuttuğunuz kişileri, size faydası olanları el üstünde tutacaksınız. Sizin tuhaf takıntılarınız ve kıskançlıklarınız sonucu gerdiğiniz kişiler  aslında çok değerli. Bu pazartesi onlara ve kendinize rüya gibi bir gün geçirteceksiniz. Akreplerin anlık stres ve morel bozuklukları bugün hiç yok gibi…
YAY
Yaylar güzel bir gün geçirme planı yaptılar. Ancak hiç ummadıkları bir misafir veya bir olay yüzünden planları değişebilir. Bu yayların başına çok sık geliyor. İnanmak istedikleri şeyler ellerinden birden kaçıveriyor. Bugün de buna benzer birkaç şey yaşayacak ve özgür tarvırlarının yine birileri tarafından baltalanmasına tanık olacaklar. Yay Burcu bugün biraz gergin.
OĞLAK
Oğlak burçlarının maddi sıkıntıları var. Daha doğrusu maddi sıkıntıları çözebilecekleri ortamları var ancak çevrelerindeki insanlar onları geriyor. İşlerine düşkün olan oğlaklar bu finansal meseleleri yüzünden biraz kızgın. Hafta sonunu da genellikle bir işle meşgul olarak kafa dağıtacaklar. Ancak bundan şikayetçi de değiller. Boş otururlarsa, bu onlara hiç iyi gelmez.
KOVA
İtiraz yeteneklerini kaybedecekleri bir gün içindeler. Kim ne derse o yönde yürümeye meyilliler. Kovalar; aile, akraba veya arkadaşları arasında sıkışmış gibiler. Bugün onların sakin günü olabilir. Birilerince yönlendirilecekler. Esasında kolay kolay yönlendirilemeyen Kovalar,seslerini niçin çıkarmıyorlar? Aileleri için. Onlar aslında ailelerine çok ama çok muhtaçlar ve onlardan hiçbir şekilde vazgeçemiyorlar.
BALIK
Balık geçtiğimiz haftayı yorgun ama mutlu geçirdi. Pazartesitesi günü de biraz olsun rahatlayabilecekleri bir gün. Ancak ne yapacaklar derseniz? Yine uğraşacak bir şeyler bulacaklar. Balıklar için, tembellik yapmak daha kolay gelecek fakat şunu unutmayın ki, para lazım daha çok çalışmalı.Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile görüşüp, mutlu olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>