Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler enerjinizi yükseltiyor ve her konuda işinizi kolaylaştırıyor. Özel hayatınızda ise bugün ilişkiniz uyum ve huzur içerisinde geçecek. Sakin ve pozitif bir gün sizi bekliyor.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün meslek hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve başladığınız işlerde  başarılı olabilirsiniz. Bu başarı ile şans rüzgarı size dönebilir ve yüzünüzü güldürebilir. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgiliniz ile yaşayacağınız ufak tefek sorunlar canınızı sıkabilir.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün çevrenizde yaşanan tartışmalardan uzak durmanız için gezegenler sizi uyarıyor. Uzak durmadığınız taktirde maddi ve manevi büyük zararlar görebilirsiniz. İş hayatınızda işleriniz olumlu. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgilinizin uyarılarını dikkate alın. Onlar sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Bekar ikizler ise bugün duygusal huzursuzluğunuz sizi yanlış seçimlere götürebilir.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün aileniz ile akrabalarınız arasındaki olumlu gelişmelerle beraber maddi konularda da şansı beraberinde getirecek.İş hayatınızda bazı kişilerin sizi kıskanması ve sizi çekememesi yüzünden ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ilişkiniz olumlu yönde ilerliyor.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün sizin için sinirli ve bir o kadarda stresli geçebilir. Fakat bunu ne iş hayatınıza ne de özel hayatınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. Yansıttığınız taktirdi karşınızdaki kişileri kırabilir ve kendinize zorluk çıkarabilirsiniz. Özellikle trafiğe çıktığınızda dikkatli olmalısınız.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda zamanında alamadığınız ödemelerden dolayı zor durumlara düşebilir ve biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Özel hayatınızda ise bitti dediğiniz ilişkiniz tekrardan canlanabilir ve aşkın en güzel halini yaşayabilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi.bugün ticari konularda aldığınız risklere karşı sizi gezegenler uyarıyor. Anlık kararlar ile yaptığınız işlerde zararlı çıkabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ilişkinizi güçlendirmek için atacağınız adım ile sevginiz ve güveniniz birbirinize karşı artacaktır.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün iş hayatınız ile ilgili gelecek yeni teklifleri düşünmenizde fayda var.BU yeni fırsat ile önemli teklif ve projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgiliniz ile güzel bir gün geçirmeyi planlıyorsunuz.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün meslek hayatınızda iş yaptığınız kişiler yüzünden kötü durumda kalabilirsiniz. Bu yüzden sorumluluğunu aldığınız her işin takipçisi olun ve dikkat edin. Özel yaşamınızda ise eşiniz veya sevgiliniz sizin onlar ile yeterince ilgilenmediğinizden sitem edebilir. İşinize ayırdığınız vakit kadar eşinize veya sevgilinize de ayırmalısınız.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün hayattan bıkmış ve umudunuz kalmamış gibi hissediyorsunuz. Fakat içinizdeki sıkıntıyı yine kendiniz çözebilirsiniz.Özel hayatınızda ise sevgilinizi veya eşinizi  kırdıysanız gönlünü alın ve ona sevgi gösterileri yapmaktan çekinmeyin.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova, bugün iş hayatınızda arkasında duramayacağınız işleri almamanız sizin için faydalı olacaktır. Özel hayatınızda ise geçmiş ile ilgili sorunları çözüme kavuşturma noktasında ilk adımı siz atmalısınız.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün yararınıza olacağını düşündüğünüz her şey sizin zararınıza olabilir. Özel hayatınızda ise aşk sizi kanatlarının altına alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>