Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 31 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

31 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler çevrendeki yanlış kişilerin etkisinde kalarak doğru olmayan kararlar alabileceğiniz için sizi uyarıyor. Bir anda alınmış kararlar sizi şiddetli bir fırtınanın ortasına götürebilir.Özel hayatınızda ise problemlerinizi çözmek için çabalamalısınız.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün şans kapıları size sonuna kadar açılacak. Maddi ya da manevi konularda uzun zamandır mücadele ettiğiniz çabaladığınız işlerde öğreneceğiniz bilgiler ile  öne çıkarak düşmanlarınıza karşı ben buradayım diyeceksiniz.Özel yaşamınızda ise bugün eşiniz veya sevgilinizden beklemedik sürprizler alabilirsiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün manevi ve maddi konularda şansınız en üst düzeyde olacak. Meslek hayatınızda beklenmedik bir gelişme ile karşı karşıya gelebilir bilirsiniz. Bu gelişmeler yüzünden ani kararlar alabilirsiniz.Parasal konuda hak ettiğiniz parayı sürpriz bir şekilde alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ilişkiniz olumlu yönde ilerlemeye devam ediyor.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş arkadaşlarınıza hayır demeyi bilmeli ve yapmakta zorlanacağınız işlerin altına girmemelisiniz. Girdiğiniz taktirde büyük zorluklar sizi bekliyor olacaktır. Özel hayatınızda ise üçüncü şahıslar iğneleyici dedikoduları moralinizin bozulmasına sebep olabilir.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan, bugün kendinizi halsiz,yorgun ve bitkin hissedebilir bundan dolayı doğru kararlar alamaya bilirsiniz. Meslek hayatınızla ilgili önemli görüşmelerinizi bugün yapmamanız daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise duygularınız karman çorman olacak ve siz hangisi doğru hangisi yanlış olduğunu anlayamayacaksınız.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda yaşanacak güzel gelişmeleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor.Hiç beklemediğiniz bir anda büyük fırsatlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Hayatının getirdiği bu şansı iyi değerlendirin.Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgilinizle tutkulu bir gün geçireceksiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün çoktan beri sağlık sorunlarıyla uğraşan teraziler son derece kendilerini zinde ve dinamik hissedecekler. Alacakları olumlu kararlar ile yaşam sevinciniz tekrardan canlanacaktır. Özel hayatınızda ise bugün duygu yüklü bir gün olacak sizin için.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün akrepler pimi çekilmiş bir bomba gibi dolaşacaklar. İş hayatınızda ise bu sinir ve huzursuzluk çalıştığınız insanlara yansıyabilir ve olumsuz bir düşünce oluşturabilir.Özel hayatınızda ise kıskançlık krizleriyle karşılaşabilirsiniz.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün iş hayatınızda kırılan hevesinizi tekrar canlandırmak için meslektaşlarınızın desteği ile yeniden hevesleneceksiniz. Bu şekilde mesleki alanda başarınız artacaktır. Özel hayatınızda ise kırgın olduğunuz eş ya da sevgilinizden gelen güzel haberlerle barışacaksınız.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak bugün yakın çevrenizde hissetdiğiniz huzursuzluk ve gerginlik duygusal olarak moralinizin bozulmasına neden olabilir.Kimseye kendi yanlışları yüzünden sizi sorumlu tutma hakkını tanımayın en yakınlarınız olsa bile.. Özel hayatınızda ise bu gerginlik ve huzursuzluk yüzünden ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova, bugün kovalar için biraz şımarma vakti sevdiklerinizle keyifli bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınız ile çıkacağınız yemekte fikir alışverişleri yaparak iş hayatınızda vermekte zorlandığınız kararları netleştire bilineceksiniz.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık, bugün uzun seyahat planlar iptal olabilir veya sorunlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili  her konuda fikrinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Özel hayatınızda ise heyecanınızı kontrol altına almalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>