Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 30 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

30 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

30 TEMMUZ 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızda her konu hakkında fikirlerinizi söyleyerek şimşekleri üstünüze çekebilirsiniz. Bu günlerde kimsenin işine pek karışmamalı ve ağzınızdan çıkan her sözcüğe dikkat etmelisiniz. Parasal konularda ise ağzınızdan çıkacak birkaç kelime yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Özel yaşantınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa, bugün parasal konularda en kazançlı olduğunuz bir gün olacak. Fırsat kapıları size sonuna kadar açıldı. Şimdi bu fırsatları değerlendirmek sizin elinizde. Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgilinizden beklenmedik bir Sürpriz veya hediye alarak mutlu bir akşam geçireceksiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün maddi konularda risk almamalı ve dikkatli olmalısınız. Ailevi konulara laf dalaşlarına girmemeli ve olumlu davranmalısınız. Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgilinizle olan ilişkiniz de sakin davranmanız gerekiyor.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün  ev kazaları ile başın belada olabilir bunun için evde iş yaparken dikkatli olmalısın. Bir saniyelik dikkatsizlik büyük kazalara sebebiyet verebilir. Meslek hayatınızla ilgili konularda  gireceğiniz işlerde risklerden uzak durmanız kariyeriniz için iyi olacaktır.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün  zorlu olan işlerinizi kolaylıkla yoluna koyabilir ve kazançlı anlaşmaların altına imzanızı atabilirsiniz.Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgilinizle ilgili ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fakat çözümlenemeyecek bir sorun olmadığına kendinizi inandırmanız gerekmektedir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,iş hayatınızda ise zamanınızı doğru kullanmalısını. Kullanmadığınız taktirde ciddi sıkıntılar karşılaşabilirsiniz Çevrenizde komşu veya arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda ise bekar başaklar için yeni bir aşk karşılarına çıkabilir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda kararlar alırken sezgilerinizi dikkatte alarak yapmış olduğunuz kararlar sizi doğru yola götürecektir. Özel hayatınızda ise kıskançlıklara takılıp kalmadan mutluluğun tadını çıkarmalısınız.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün iş hayatınızda her şey yolunda giderken ailenizle ufak tefek sıkıntılar yaşayacaksınız Bu süreç içerisinde taraf olmamanız ve olaya her açıdan bakarak değerlendirmeniz kararlarınızı olumlu etkileyecektir.Özel hayatınızda ise aşk ve sağ duyu üstün gelecek.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay,bugün ikili ilişkilerinizde bencil yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Ses tonunuzun karşı taraftaki kişi üzerindeki olumsuz izlenim bırakacağının bilincinde olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.Özel hayatınızda  yaşadığını fırtınada haklı durumdayken haksız duruma düşebilirsiniz. Sakinliğini korumaya çalışmalısınız.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak,bugün şans sizden yana. Bu güne kadar yaptığınız çalışmalarınızın ve emeğinizin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Özel hayatınıza da yansıyacak olan bu şansı iyi değerlendirmelisiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün enerjiniz en üst seviyelerde olacak. Bunu iyi değerlendirmeli ve kazançlı çıkacağınız işlerde çalışmalar yapmalısınız. Özel hayatınızda ise artık aşk sizi yönetecektir. 

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün iş hayatınızdaki çalışma arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve parasal konularda kazançlı bir gün sizin olacaktır. Özel hayatınızda ise heyecan,tutku, ve özlem fazlasıyla etkili olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>