Anasayfa » Eğlence » 30 EYLÜL UNUTMA BENİ İZLE

30 EYLÜL UNUTMA BENİ İZLE

30.09.2015 ÇARŞAMBA UNUTMA BENİ İZLE

FOX’un heyecanla  izlenen günlük dizisi Unutma Beni de nefesler tutuluyor.Unutma Beni de dolu dolu  bir sezon ile karşınıza çıkacak. Unutma Beni hafta içi her gün FOX ekranlarında saat 15:00 yayımlanacaktır. Unutma beni 30 Eylül 2015’te 1530 bölümü ile izleyenlerini ekran başına kilitleyecektir. Unutma Beni 1530 bölümünde Özlem, İlkay’dan neler öğrenecektir ? Buse ise babasının mezarına giderek babasına ne için söz verecektir? Abbas’ın kurtulması ve ortaya çıkmasından sonra Şehmuz Abbas’ı takip ettirir.Abbas, evini gözetleyen Şehmuz’un adamını fark eder. Abbas Şehmuz’un adamına nasıl bir oyun oynar ?Bu arada ise Aslı ,Ayhan’ın bürosuna gelmiştir. Fakat Müjde dene bir kadın gelerek Ayhan’a asılır,Ayhan bu olay sonrasında neden kadına teşekkür edecektir? Aslı eve giderken Demir’i kimle sohbet ederek görüp çok bozulacaktır ? Tüm bu soruların cevabını 30 Eylül 2015te yayımlanacak Unutma Beni de yanıtlarını bulacaktır.

 30 eylül unutma beni canlı izle

unutma beni

Unutma Beni – 30 Eylül 2015 Çarşamba FOX TV için Arama Kelimeleri:

unutma beni  izle, 30 eylül unutma beni, 30 eylül çarşamba  unutma beni izle, çarşamba unutma beni izle, 30.09 unutma beni izle, unutma beni bugünkü bölümü izle, unutma beni fox izle, unutma beni son bölüm izle, 30 eylül çarşamba unutma beni canlı izle, 30 eylül unutma beni  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>