Anasayfa » Eğlence » 30 EYLÜL KİM MİLYONER OLMAK İSTER İZLE

30 EYLÜL KİM MİLYONER OLMAK İSTER İZLE

30.09.2015 ÇARŞAMBA KİM MİLYONER OLMAK  İSTER İZLE

ATV ekranlarının vazgeçilmez programı olan Kim Milyoner Olmak İster her hafta çarşamba günü saat 22:00’da ATV ekranlarında.Dünyanın en çok sevilen ve kazandıran programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında toplam olarak 12 soru yer alıyor. Bu 12 soruyu cevaplamak için size 4 joker hakkı sunuyorlar. Ayrıca 2 baraj  sorunuz bulunuyor. Baraj sorularını bildiğiniz taktirde ödül sizin oluyor. Eğer 12 soruyu da doğru cevaplarsanız tam olarak 1 Milyon TL. sizin oluyor. Sizde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını kaçırmayın.

30 eylül kim milyoner olmak ister canlı izler

selcuk-yontem-kim-milyoner-olmak-ister

Kim Milyoner Olmak İster – 30 Eylül 2015 Çarşamba ATV  için Arama Kelimeleri:

kim milyoner olmak ister izle, 30 eylül kim milyoner olmak ister izle, 30 eylül çarşamba  kim milyoner olmak ister izle, çarşamba kim milyoner olmak ister izle, 30.09 kim milyoner olmak ister izle, kim milyoner olmak ister bugünkü bölümü izle, kim milyoner olmak ister atv izle, kim milyoner olmak ister son bölüm izle, 30 eylül çarşamba kim milyoner olmak ister canlı izle, 30 eylül kim milyoner olmak ister  canlı izle, selçuk yöntem  kim milyoner olmak ister programını izle.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>