Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 3 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

3 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

3 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Duygularınızı pozitif bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Bugün hisleriniz sizi yanıltmıyor. Olaylara yaklaşım tarzınızı birlikte olduğunuz kişinin onaylamasını bekliyorsunuz. Karşı tarafla aranızda bazı güç oluşumu içinde bulunacaksınız. Kişisel çekim gücünüz bugün çok fazla. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bulacak.

BOĞA

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş şartlarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz ancak bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamanız gerek. Kafanıza koyduğunuz bir konuda yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı tercih ediyorsunuz.

İKİZLER

Finansal konularda şartlarınızı zorlamak ve kendinize yeni konumlar gündeme getirme konusunda, her zamanki gibi savaş veriyorsunuz. Kazançlarınızı çoğaltma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.. Bugün ayrıntılar önemli olacak.

YENGEÇ

Söz konusu ekonomik kazançlar olduğu zaman, kafanız son derece işler çalışıyor. Bugün çevrenizde gelişen olaylara nesnel yaklaşabilir ve her şeyi kendi tarzınıza uygun değerlendirebilirsiniz. Kişisel hırslarınızı öne çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Sürekli savunma halindesiniz.

ASLAN

Bugün kendinizi dışarılara atıp kafanızı dağıtmak isteyebilirsiniz. Çevre değişikliği size gerçekten de iyi gelecek. Fakat bunun için bir arada olmayı planladığınız insanların başka öncelikleri olabilir. Anlayış göstermeniz gerekebilir.

BAŞAK

Siz, her şeyin hemen düzelmesini isterken, bazı hatalar kendiliğinden oluşabiliyor. Karşı tarafın duyguları sizin için önemli ancak siz sadece kendi hisleriniz doğrultusunda hareket etmeyi seçiyorsunuz. Çalıştığınız ortamlarda; istekleriniz net bir şekilde ortaya koyarsanız, spekülasyona dayalı davranışları ortadan kaldırmış olacaksınız.

TERAZİ

Aşklarınızı kendi sınırlarınıza göre yaşamak isteseniz bile; karşı tarafın kalıp düşünceleri, sizin de isteklerinize belli bir kontrol getiriyor. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz, hataya açık olmanıza sebep oluyor. Bugün partnerinizin hissel davranışlarından rahatsız olacak ve duygularınızı saklamak isteyeceksiniz.

AKREP

Kafanızı karıştıran bazı soru işaretleri var bugün. Bunlara karşınızdakilerden yanıt alamadığınızda asıl cevapların kendi içinizde olduğunu görmeye çalışın. Bugün bu konuda dışarıdan bir terapi desteği, arkadaş tavsiyesi iyi gelebilir.

YAY

Sosyal organizasyonlarda, gruplarla beraber yapacağınız aktivitelerde alacağınız sorumluluklar sizin için bugün biraz yorucu olabilir. Hiç ummadığınız tepkiler veya aksayan noktalar alacağınız keyfi kaçırabilir. Gidişatına bırakmayı deneyin.

OĞLAK

Bugün asabi ve hırçın davranışlarla ön plana çıkmamak için olaylara ve size yöneltilen şeylere daha ölçülü tepkiler vermeye çaba harcayın. Hem ürettiğiniz farklı çözümler hem de hal ve hareketleriniz fazlaca göz önünde olacak.

KOVA

Bir yerlerde tesadüf eseri gördüğünüz bir reklam veya size sunulan bir ürün bugün aklınızı çelebilir. Almaya niyet ettiğiniz şeylerin çok dışında bir ürünle eve dönem ihtimaliniz var. Evin dışında geççirdiğiniz zamanı uzatmak iyi gelebilir.

BALIK

Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesur davranacaksınız. Farklı fikirlerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Düşünsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu iyi başarıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>