Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 29 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

29 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç,bugün meslek hayatınızda saygınlığınızın artığı bir gündesiniz. Gezegenler bugün size olumlu enerjilerini gönderiyorlar. Bugün tek dikkat etmeniz gereken iş arkadaşlarınızın sebep olacağı olaylar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ailenizle ilgi sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgilenmek size iyi gelecektir.

BOĞA

Sevgili Boğa,bugün  vereceğiniz kararlar sizi zorlasa da iş hayatınız için vermek zorundasınız. Ya riske girip kazanç elde edeceksiniz ya da korkaklık edip hüsran yaşayacaksınız. Bu tercih sizin elinizde. Özel hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşiniz ile oluşan sorunları dışarı yansıtmamalısınız. Bu süreç içerisinde sakin davranmanız sizin için iyi olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler,bugün gezegenler ilişkinizin pozitif yönde ilerleyeceğini müjdeliyor. İnsanları bu pozitif enerjinizle kendi çevrenizde toplayacaksınız.Özel hayatınız ile ilgili sevgiliniz veya eşiniz ile yapacağınız tartışmada alevlendirecek hassas noktalardan kaçınmalı ve ilişkinizi düzelmeyecek hale sokmamalısınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün meslek hayatınızda gerçekleşecek kıpırdamalar ile biraz daha rahatlayacaksınız. Bugün yapacağınız her görüşmede olumlu sonuçlar elde edebilir ve işlerinizi düzene koyabilirsiniz. Özel hayatınızda ise iş hayatınızdaki yükselmeniz hem aileniz hem de eşiniz ya da sevgilinizin desteği ile daha da artacaktır. Bekar yengeçler ise duygusal konularda şansınız sizi güzel bir ilişkiye götürebilir.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugün gezegenler sana sıra dışı özelliklerini ortaya çıkarmak için fırsat veriyor. İş hayatınızda farklı bilgiler edinebilirsiniz. Bugün liderlik gücünüzün yükseleceği gibi çevrenizdeki insanlara öncülük edebilirsiniz. Özel hayatınızda ise evli aslanlar eşleri ile maddi konularda zor kararlar alabilirsiniz. Bekar aslanlar ise bu  günlerde yeni bir kadın veya erkekle karşılaşarak ilk gerçek aşkını yaşayabilir.

BAŞAK

Sevgili Başak,bugün hem iş hem de ailevi konularda sizin söyledikleriniz yok sayılabilir ve gergin bir ortamın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Hak etmediğiniz tepkiler sebebiyle kendinizi tartışmaların ortasında bulabilirsiniz. Özel hayatınız da ise bugün duygularınız ile değil aklınızla hareket etmeniz daha doğru olacaktır. . Enerjiniz bugün kuvvetli değildir. Önemli ve büyük kararları gün içinde almamaya özen gösterin.

TERAZİ

Sevgili Terazi,bugün beklediğiniz fırsatlar ile karşılaşabilir ve iş hayatınızda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Uzun zaman sonra şanslı bir sürecin içine girmişken tereddütlerle kaybetmek istemezsiniz.Özel hayatınızda ise eşiniz ile aranızdaki sorunları sadece sizin kendi içinizde çözüme kavuşmayacağını anlamanız ve eşiniz ile birlikte düşünüp sorunlarınızı çözmelisiniz. Bekar teraziler gün içinde tanışacağınız birinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün akrepler çevrelerine biraz daha asi davranmaları mümkündür. Meslek hayatınızda biraz daha sakin gözükmelisiniz. Özel hayatınızda ise eşiniş veya eşinizin yakınları ile yaşanacak bir söz dalaşında duygularınız ile değil mantığınız ile hareket etmeniz gerekiyor.

YAY

Sevgili Yay, bugün çıkacağınız yolculuklar ile ilgili aksaklık veya gecikmeler yaşayabilirsiniz.İş hayatınızda ise grup arkadaşlarınızın duyarsız  ve hatta  tembellik boyutunda ki davranışlarını hoşgörü ile karşılamakta zorlanacağınız bir gündesiniz.Fakat sakin olmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda heyecan verici gelişmeler yaşayabilir ve beklenmedik bir aşk itirafı ile keyifli günler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bugün iş hayatınızdaki olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi artıracak ve bu güven kısa sürede güzel başarılar elde edeceksiniz.Özel hayatınızda ise sevgiliniz veya eşiniz ile tartışmalardan kaçınmalısınız.  Kırıp dökmek kolaydır fakat tekrardan yapmak onu eski haline getirmek düşündüğünüzden daha zorudur unutmayın..

KOVA

Sevgili Kova, bugün parasal konularda düşünerek hareket etmeli ve bir plan içerisinde ilerlemelisiniz. Amaçlarınızı gerçekleştirme yolunda sabırlı davranmalı ve sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmak için uğraşmalısınız. Özel hayatınızda ise  eşiniz veya sevgiliniz, aileniz ile temas halindeyken ortak hareket etmeli ve onların düşüncelerine de saygılı olmalısınız.

BALIK

Sevgili Balık, bugün işiniz ile eksik konuları tamamlama yolunda ilerliyorsunuz. Bu tamamlama konusunda iş arkadaşlarınızın desteğini çok olacaktır. Bu yardımı iyi değerlendirmeli ve işlerini bitirmelisiniz. Özel hayatınızda eşiniz ya da sevgiliniz ile ilişkiniz olumlu yönde ilerlemektedir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>