Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 29 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu   

Finansal kaynaklarınız gündeminizi oluşturabilir. Gelir-gider dengenizi oturtmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Maddi birikimlerinizle alakalı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizle güvenip, yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi biraz rahatsız hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

BOĞA BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Ticari konularla alakadar olacağınız bir gündesiniz. İletişimin yoğunlaştığı anlarda, sakin olmaya özen göstermelisiniz. Etrafınızdaki değişimler sizi de etkileyebilir. Kulağınıza gelen dedikoduları önemsemeyin. Öğleden sonraki saatlerde kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Duygularınızı daha kolay dilegetireceğiniz zamanlar olabilir.

İKİZLER BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Ailevi konularla alakalı olaylar gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi bu konularda fazla hassas hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Güven aradığınız konular sizi etkileyebilir. Öğleden sonraki zamanları dostlarınızla hoşlandığınız yerlerde geçirmeniz size iyi gelecektir. Gevşeyecek ve duygularınızı rahatça ifade edebileceksiniz.

YENGEÇ BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Keyif aldığınız şeyler için rahatlıkla para harcayacağınız bir gündesiniz. Bugün kendinizi yoğun duygular içinde hissedebilirsiniz. Yaratıcılık isteyen konular ile ilgilenmek size iyi gelebilir. Çocuklarınızla birlikte hoşlandığınız şeylerle ilgilenebilirsiniz. Akşama doğru kendinizi hüzünlü hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Kendinizi zamana bırakın.

ASLAN BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Çalışma yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı temkinli olmaya çalışın. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek koşullara kendinizi korumaya özen gösterin. Duygusal konulara fazlaca yönelmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra rahatlamak için kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Karşı taraftan gelecek düşmanlıklar için kendinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Mahkemeyle alakalı işlerinizde bugün gelişmeler söz konusu. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyecek. Duygusal durumlarda hassasiyet yaşanabilir. Akşam saatlerinde çevrenizdekilere karşı yargılayıcı tutum içinde olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu

Bugün kendinizi hassas duygular içinde hissedebilirsiniz. Ortaklı maddi konular gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı koşullar yaşanabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi dinlenmiş ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz.

AKREP BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Yeni şeylere ilgi duyabilirsiniz. Bu şeylerle alakalı araştırma yapmak size keyif verecektir. Duygularınızı ifade etmek için çok uygun bir gündesiniz. Özgürleşme isteği içinde tatil planları yapabilirsiniz. Çevrenizdaki insanları buna dahil etmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi engellenmiş hissedeceğiniz anlar olabilir.

YAY BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

İşinizde göz önünde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız iş ile ilgili alacağınız sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Öğlen saatlerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Karşınızdakine duygularınızı daha rahat ifade edeceksiniz. Akşama doğru olaylar sizi hayal kırıklığına itebilir. Sınırlandırılmış hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Geleceğe dair ümitlerinizle alakalı gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Gün içerisinde alacağınız destekler işlerinizi kolaylaştıracaktır. Gün içinde güzel yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi keyifsiz hissedeceğiniz anlar olabilir.

KOVA BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Elinizde olmayan sebeplerden dolayı yaşamış olduğunuz olaylar gündeminizi etkileyebilir. Duygusal süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Elinizden olmayan sebeplerden kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi gevşemiş hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan derin hisler içinde olabilirsiniz.

BALIK BURCU 29 Nisan Çarşamba Günlük burç yorumu 

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. Duyularının yoğunluğu içinde hayallere dalabilirsiniz. Duygularınızı rahat ifade etmek isteyebilirsiniz. Rahatlamak ve gevşemek için keyif aldığınız yerlere gitmek sizin için iyi olacaktır. İlişkileriniz ön plana çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>