Anasayfa » Eğlence » 29 EKİM PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

29 EKİM PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

29.10.2015 PERŞEMBE NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

Show Tv ekranlarının sevilen yüzü Nursel Engin’in sunuculuğunu yaptığı Nursel’in Mutfağı hafta içi her gün saat 12:00 ve 13:00 arasında Türkiye’nin birbirinden farklı lezzetlerini ekran başındaki izleyicileri için hazırlıyor.Nursel’in Mutfağının yapımcılığını üstlenen Postmodem Flim Production’ın üslendiği Nursel’in Mutfağında her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağ’ında konuk ediyor. 29 Ekim 2015’te Nursel’in Mutfağın da bugün konuk olan Asuman Kocabay’ı  ağırlıyor. Nursel’in Mutfağında bugün Deniz’li Mutfağına özgü Patlıcanlı El Açması Börek’i izleyenleri için hazırlıyor..

29 Ekim Perşembe Nursel’in Mutfağı Canlı İzle

nurselin-mutfagi

Nursel’in Mutfağı   İzle – 29 Ekim 2015 Perşembe SHOW TV için Arama Kelimeleri:

nursel’in mutfağı  izle29 ekim nursel’in mutfağı  izle29 ekim perşembe nursel’in mutfağı   izle, perşembe  nursel’in mutfağı  izle,  29.10 nursel’in mutfağı  izle,  ,  nursel’in mutfağı bugünkü bölümü izle, nursel’in mutfağı  show tv izle, nursel’in mutfağı  son bölüm izle, 29 ekim perşembe nursel’in mutfağı  canlı izle, 29 ekim nursel’in mutfağı  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>