Anasayfa » Eğlence » 29 EKİM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

29 EKİM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

29.10.2015 PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 29  Ekim 2015’te Beni Affet 837.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Umut, Mahir’le ilgili gerçeği öğreniyor.Kemal’e olan hislerini saklamaya çalışan Bahar kendisini hayata döndüren Demir ile güzel bir arkadaşlık içindedir. Kemal’in sebep olduğu bir olay ile Bahar’ın sağlığı ile ilgili mucizevi bir gelişme yaşanır. Beni Affet de kardeşi Kader’in peşine düşen Umut, Mahir’le ilgili gelişen olayları öğrenir.Bu sırada ise Beni Affet’te Cüneyt aşkı için her şeyi yapar.Feride’nin moralini düzeltmeye çalışır.Fakat Feride kararlıdır. Cüneyt’i kendinden soğutmaya çalışır..29 ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

29 Ekim Perşembe Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -29 Ekim 2015 Perşembe STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 29 ekim beni affet  izle, 29 ekim perşembe beni affet   izle,  perşembe  beni affet  izle29.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 29 ekim perşembe beni affet  canlı izle, 29 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>