Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 28 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

28 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç,bugün meslek hayatınızda sıkıntılardan kurtulacaksınız. Parasal konularda ise olumlu gelişmeler yakın zamanda gerçekleşecektir.Özel hayatınızda ise eşiniz ile hem fikir olmalı ve geleceğiniz için adımlarınızı sağlam atmalısınız. Bu sıralarda eşiniz ile daha fazla ilgilenmelisiniz.

BOĞA

Sevgili Boğa,bugün sorumlu olduğunuz işler sizi sinir krizlerine sokabilir.Meslek hayatınızda ortaklık ve para konularında dikkatli olmanızda fayda vardır. Özel hayatınızda ise eşinize ya da  sevgilinize duygusal yönden daha da bağlanacağınız bir gün olacaktır. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar sizin keyifli bir hafta sonu yaşamanızı sağlayabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler,gün boyunca sizi uğraştıracak işlerle uğraşacaksınız. İşlerinize karşı daha özen göstermelisiniz. Sakin ve huzurun hakim olduğu bir gündesiniz. Var olan sıkıntılarınız yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Özel hayatınızda ise  eşiniz ya da sevgilinizle mutlu bir gün sizin olacak.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün meslek  hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir. Gün boyunca yapacağınız planlama işlerinizi yoluna koymanız için iyi bir başlangıç olabilir. Bugünlerde sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra iş arkadaşlarınızla birlikte daha keyifli konulara yönlenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Severek yapacağınız şeyler gündeminize gelebilir.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi eksiksiz olarak yapmak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı sorumlu olduğunuz konularda kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Özel hayatınızda ise sevgili veya eşiniz ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün iş hayatınızdaki konulardan daha çok ev hayatınızdaki konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir.Yeni bir eve taşınmanız söz konusu olabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz konusunda güvensizliğe düşebilirsiniz fakat düşünmeden hareket etmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.Bu aralar dostlarınız ile zaman geçirmek size iyi gelecektir.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün iletişim içerisinde  olduğunuz kişilerle yeni işlere başlayabilirsiniz. Ve bu işlerde güzel başarılar yakalayabilirsiniz. Özel hayatınızda kulağınıza gelen dedikodular keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Çevrenizde sizi kıskananlar olacaktır dikkatli olmakta fayda var.

AKREP

Sevgili Akrep,bugün de neşenin hakim olduğu bir gündesiniz. Kendinize olan güveniniz günden güne daha çok artıyor. Bu ise meslek hayatınızda sizin daha da yükselmenizi sağlayacaktır. Başladığınız yeni işlerde kendinize olan güveniniz ve sakladığınız yeteneğiniz size çok yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda arkadaşlarınız ile çıkacağınız bir mekanda yeni insanlarla karşılaşabilir belki de aşık olabilirsiniz.

YAY

Sevgili Yay, bugün işinize olan konsantrasyonunuzu sağlayamaya bilirsiniz. İlişkinizde yaşadığınız olumsuz durumlar hayatınızı ve iş hayatınızı kötü yönden etkileyebilir. Bu süreç içerisinde kafanızı toparlamanız ve nasıl bir karar ile hayatınıza devam edeceğinizi düşünmelisiniz. Yeter ki kararlı olup hayatınızı düzene koyabilirsiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bugün gizli kalmış konular gündeme gelebilir ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Önemli olan kontrolünüzü kaybetmemenizdir.İş hayatınızda olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz fakat kendinize olan güveniniz ile bu durumu da atlatacaksınız. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgilinizi kırmaktan kaçınmalı olan kavgalarınızda alttan almalısınız.

KOVA

Sevgili Kova, bugün iş hayatınızdaki bazı sorunlardan dolayı parasal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fakat ilerleyen süreçlerde bu sıkıntıdan kurtulmanız muhtemeldir. Bugün iş hayatınızda birlikte yapacağınız işlerde arkadaşlarınıza uymalı ve inatçılıktan uzaklaşmalısınız.

BALIK

Sevgili Balık, bugün i hayatınızda eksi bıraktığınız konuları toparlayamaya yönelik çalışmalar yapacaksınız. Mesleğiniz hakkında bugün tanışacağınız kişiler size cazip tekliflerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise  sabırlı ve sakin davranmalısınız. Emin olun size sinir yaramıyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>