Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

28 NİSAN 2015 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Yeni girişimlerde bulunabilir ve atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birlikte götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol miktarda paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biri  ile tanışacaksınız. kişi bir yabancı olabilir. Onunla aranızda ufak bir yakınlaşma olacak. Ancak seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlandırmanız gerek. Bu kişi ile iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da güzel sonuçlar alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

BOĞA

Bu aralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözlerini kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişim birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir veya karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü dostlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Bir yakınınızın hastalığını sıkıntı etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrardan sağlıklı günlere dönecek.

İKİZLER

Gökyüzü bugün yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı uyarıyor sizleri. İş yaşamınızda bugün kendinizi hangi konuda ifade etmek istiyorsanız aklınıza ilk geleni uygulayın. Hiçbir sınırlama yapmadan sözleriniz dökülüp gitsin. Göreceksiniz ki talih sizden yana. Güven veren samimi konuşmanız isteklerinizi kısa zamanda gerçekleştirmeniz için işleyecek. Özel hayatınızda ise bekar İkizler çekiciliğinizle karşı cinsin üzerinde her istediğinizi yaptırabilecek bir gündesiniz.

YENGEÇ

Gökyüzü evli Yengeç’ler için uyarıcı etkilere dikkat çekiyor. Eşinizin ortaklaşa yaptığı bir işten kaynaklanabilecek bu problemin üzerine birlikte hareket ederek gitmelisiniz. Haksızlığa karşı gelmeli, hukuksal hakkınızı işinin ehli bir avukat yardımı ile aramalısınız. Bu konu sizleri karamsarlığa düşürmemeli siz yeter ki doğru insanlarla birlikte hareket edin emin olun sonunda kazanan siz olacaksınız. Eşinizle aynı fikirde olmalı ve cesaretli adımlar atmalısınız.

ASLAN

Gökyüzü bugün yakınınızda bulunan huzurlu halinizden rahatsızlık duyan kıskanç insanların yapabileceklerine karşı dikkatli olmanız ve duygusal tepkiler vermemeniz için uyarıyor sizi. İş yaşamınızda ise kazançlı çıkacağınız çok önemli bir teklif alabilirsiniz.

BAŞAK

Gökyüzü bugün iş veya eğitim yaşamı ile ilgili problem yaşayan ve beklediği cevabı alamamaktan şikayet eden Başak’lar için beklenmedik gelişmeleri müjdelemekte. Parasal konularda da şans sizden yana. Alacağınızı tahsil etmek için hakkınızı arıyorsanız güzel sonuçlar elde edebileceksiniz. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanın hatalarını anlaması ilişkinizi iyileştirirken heyecanlı kılacak.

TERAZİ

Gökyüzü bugün yaşamınızın her kararında istikrarlı davranmanız gerekliliğinin önemine dikkat çekmekte. Gerçekçi ve olumlu yaklaşımlarınız, sahip olduğunuz müthiş enerji çaldığınız her kapıyı açacaktır sizlere. Aşkta ve iş hayatında şanslı bir gündesiniz. Evliyseniz, sizler de sözlerinize gerek kalmadan eşiniz tavırlarınızdaki kararlılığı fark ederek size saygı duyacak ve rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için kendi kararı ile harekete geçecektir.

AKREP

Bugün işiniz ile alakalı hemen her konuda konuşmalarınız ve kararlı tavırlarınızla hayranlık uyandıracak ve yeni şanslar kazanacağınız imkanlarla karşılaşacaksınız. Maddi manevi güzellikler sizi bekliyor. Özel hayatınızda ise eşinizin tutumu önem kazanmakta, ilişkinizin gidişatını onun tavırlarına göre belirleyeceksiniz. Bekar Akrep’ler kararsızlığınız ani bitişlere sebep olabilir!

YAY

Gökyüzü bugün işiniz ile ilgili her konuda kontrollü olmanız gerektiği konusunda uyarıyor sizleri. Planlarınız dışında gecikmeleri sukunet ile karşılayın ve çözüm odaklı davranın. Özel hayatınızda bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi aniden harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK

Gökyüzü bugün fiziksel enerjiniz ve çekiciliğiniz ile girdiğiniz her ortamda hayranlık uyandıracağınıza dikkat çekmekte. Popülariteniz fazlasıyla artıyor. Bugün işinizdeki girşmleriniz kolaylıkla ilerleyecektir isteklerinizi kolaylıkla kabul ettirebilirsiniz. Hakkınız olan finansal ve duygusal pek çok şeyi kolaylıkla elde edebilirsiniz, alabilirsiniz. Aşk yaşamınızda ise eş veya sevgilinizle uzun mücadelelerden sonra gelen güzel günlerin keyfini çıkarın.

KOVA

Gökyüzü beklenmedik kişilerden gelebilecek hukuksal sorunlara karşı uyarıyor sizleri. Bu durum çok güvendiğiniz veya hiç dikkate almadığınız insanlardan kaynaklanabilir. Yaşadığınız şaşkınlığı bir an önce üzerinizden atmalı elinizi çabuk tutarak haklarınızı savunmalısınız. Aksi taktirde maddi anlamda zararlı çıkabilirsiniz. Önemli iş görüşmelerinizi bugün yapmamanız sizin adınıza daha iyi olacaktır. Dikkatinizi işinize veremeyeceğiniz için bir çok aksaklıkla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinizin uyarılarına kulak vermemenin pişmanlıkları söz konusu olabilir.

BALIK

Gökyüzü bugün sizleri oldukça duygusal tavırlara iterken bir o kadar da enerjinizi yükseltiyor. Sevgi ve şefkate fazlaca ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Zor gününüzde yanınızda olmayan insanlara karşı kararlar alabilir, bulunduğunuz ortamları arkadaşları yenileyebilir geçmişte planladığınız taşınma planınızı gündeminize alabilirsiniz. Çözüm aradığınız neredeyse her konuda isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>