Anasayfa » Eğlence » 28 EKİM ÇARŞAMBA NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

28 EKİM ÇARŞAMBA NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

28.10.2015 ÇARŞAMBA NURSEL’İN MUTFAĞI İZLE

Show Tv ekranlarının sevilen yüzü Nursel Engin’in sunuculuğunu yaptığı Nursel’in Mutfağı hafta içi her gün saat 12:00 ve 13:00 arasında Türkiye’nin birbirinden farklı lezzetlerini ekran başındaki izleyicileri için hazırlıyor.Nursel’in Mutfağının yapımcılığını üstlenen Postmodem Flim Production’ın üslendiği Nursel’in Mutfağında her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağ’ında konuk ediyor. 28 Ekim 2015’te Nursel’in Mutfağın da bugün konuk olan Sebahat Küpelikılıç’ı ağırlıyor. Nursel’in Mutfağında bugün Kahramanmaraş’a özgü Maraş Dolması, Ülemeç Çorbası, Turtata ve Ballı Börek’i izleyenleri için hazırlıyor..

28 Ekim Çarşamba Nursel’in Mutfağı Canlı İzle

nurselin-mutfagi

Nursel’in Mutfağı   İzle – 28 Ekim 2015 Çarşamba SHOW TV için Arama Kelimeleri:

nursel’in mutfağı  izle28 ekim nursel’in mutfağı  izle28 ekim çarşamba nursel’in mutfağı   izle, çarşamba  nursel’in mutfağı  izle,  28.10 nursel’in mutfağı  izle,  ,  nursel’in mutfağı bugünkü bölümü izle, nursel’in mutfağı  show tv izle, nursel’in mutfağı  son bölüm izle, 28 ekim çarşamba nursel’in mutfağı  canlı izle, 28 ekim nursel’in mutfağı  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>