Anasayfa » Eğlence » 28 AĞUSTOS’TA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

28 AĞUSTOS’TA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

28 Ağustos’ta Vizyona Girecek Olan Filmler..

Şimdiden İyi Seyirler Dileriz..

1

American Ultra

Başrollerini Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart’ın paylaştığı film iki uyuşturucu bağımlısı sevgilinin başlarından geçen trajikomik olayları anlatıyor. Aksiyon-komedi türündeki filmde Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart’a Connie Britton, Walton Goggins, Topher Grace eşlik ediyor. Filmin yönetmeni Project X ile sinemaya adım atmış yönetmen Nima Nourizadeh.

2

Aşk ve Merhamet

Münzevi müzisyen Brian Wilson’ın hayatını anlatacak film, sanatçının 1960’lı yıllardaki başarılarından The Beach Boys günlerine uzanan bir çizgi izleyecek. Wilson’ın hem şarkı sözü yazarı hem solist olarak sanatçı kişiliğinin yanı sıra yaşadığı psikolojik sorunlar da filmin parçası olacak. Filmde oyuncunun gençliğini Paul Dano, yaşlılığını ise John Cusack canlandıracak. Filmin yönetmenliğiniise daha ziyade yapımcı kimliği ile tanınan Bill Pohlad üstleniyor. Yapımın senaryosu ise The Messenger, I’m Not There ve Rampart gibi işlere imza atmış olan Oren Moverman.

3

Aşkın Ritmi

İyi bir DJ olan Cole Carter ve arkadaşları Mason, Paige, Ollie partilerin aranan Dj’leri arasındadırlar. İnsanları eğlendirirken aslında en büyük amaçları da her zaman daha iyisi olmaktır. genç DJ’ler elektronik müzik piyasasına isimlerini kalıcı olarak yazdırmak için her şeylerini ortaya koyarlar. Max Joseph’in yönetmenliği üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda başı Zac Efron çekerken kendisine Emily Ratajkowski, Jonny Weston, Jon Bernthal, Shiloh Fernandez ve Wes Bentley isimleri şlik ediyor.

4

En Güzeli

Yayla Sanat Medya’nın sunduğu, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun, senaristliğinin A. Erkan Ersezer’in üstlendiği, komedi filminde çalışmak için Antalya’ya giden 3 arkadaşın başlarına gelen macera dolu olaylar konu ediliyor. Oyuncu kadrosunda Erkan Can, Mehmet Özgür, Tuvana Türkay, Tarık Papuçcuoğlu, Osman Karagöz, Cem Kılıç, Fırat Çöloğlu, İrfan Kangı, Turgay Tanülkü, Ebubekir Öztürk ve Ferzan Hekimoğlu gibi isimlerin yer aldığı filmin Antalya ve İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri yaklaşık dört haftada tamamlandı

5

Kaçış Yok

Bir Amerikalı aile, okyanus ötesinde yeni bir ev satın alır. Henüz yeni evlerine yerleşmenin heyecanını yaşarken, içinde bulundukları toplumda askeri darbe gerçekleşir ve yabancıların ilk görüldüğü yerde idam edileceği açıklanır! Şimdi çaresizce kaçıp canlarını kurtarmanın yollarını ararlar. Gerilim türündeki filmin yönetmenliğini John Erick Dowdle’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Drew Dowdle ve John Erick Dowdle ikilisine ait. Filmin oyunc kadrosunda başı çeken isimlerse Pierce Brosnan, Owen Wilson, Lake Bell, Russell Geoffrey Banks, Sterling Jerins, ve Claire Geare olarak sıralanıyor.

6

Kod Adı: U.N.C.L.E.

Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu casusluk filmi 1960’lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır. Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır. 1960’lı yılların popüler dizisinden uyarlanan filmin başrollerini Henry Cavill ile Armie Hammer paylaşıyor.

7

Şeytanın Gözleri

Umut vaat eden genç bir yıldız, Hollywood üst tabakasına dair bir takım hayra alamet olamayan sırlar keşfeder ve ün ve şöhret karşılığında ölümcül bir anlaşmaya gider… Yönetmenliğini ve senaristliğini Kevin Kolsch ve Dennis Widmyer ikilisinin üstlendiği filmin oyuncuları arasında Alex Essoe, Amanda Fuller ve Noah Segan yer alıyor.

8

Visions

Saw serisi ve Jessabelle filmiyle tanıdığımız yönetmen Kevin Greutert’ın yönettiği film, hamile bir kadın ile kocasının şehir dışında bir süreliğine inzivaya çekilmesi ve ardından kadının gittikçe daha da gerçek görünen halüsinasyonlar görmeye başlamasını konu ediniyor. Senaryosunu L.D. Goffigan ve Lucas Sussman ikilisinin yazdığı filmin başlıca rollerinde Anson Mount, Isla Fisher, Jim Parsons bulunuyor.

9

Yabancı

Gizemli bir adam Kanada’nın küçük bir kasabasına kaybolan karısını bulmak için gelir ancak bu gizem dolu adamın varlığı, kasabadaki diğer insanlar için kan gölüne dönüşecektir. Kanlı filmlerin babası “Eli Roth (ABD) (Yönetmen,Oyuncu,Yapımcı)’un yapımcılığında bir korku filmi olan Yabancı’nın başrollerinde  Lorenza Izzo, Aaron Burns ,Aaron Burns ,Ariel Levy ve Cristóbal Tapia Montt  var. Yönetmenliğini ve senaristliğini ise Uruguaylı yönetmen Guillermo Amoedo üstlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>