Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 27 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

27 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç,bugün iş hayatınızda parasal konularda çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bütün dikkatinizi işinize yoğunlaştırmalısınız. Özel yaşantınız da ise evli koçar eşinizden dolayı bir sorun sizde etkileyecektir.Haksızlığa boyun eğmemeli ve hukuksal hakkınızı aramalısınız. Bu kötü durum sizi üzüntüye sokmamalı ve bu süreçte doğru adımları atmaya çalışmalısınız.

 

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün iş hayatınızda kazançlı çıkacağınız bir teklif gelebilir. Özel yaşantınızda ise çevrenizde sizi kıskananlar ve huzursuz ruh halinizden rahatsızlık duyanlar size kötü oyunlar oynayabilir. Çevrenize dikkat edin. Aynı şekilde eş ya da sevgiliniz içinde geçerlidir. Kendisini uyarın ve aşkınızın bu tarz saldırılarla sarsılmayacak güçlü bir yapıda olduğunu dosta düşmana el birliği ile gösterin.

 

İKİZLER

Sevgili İkizler,bugün uzun süreden sonra ruhunuz huzur ve sakinliğin hakim olduğu bir gün yaşıyor. Bu tavrınız sizi iş hayatınızda zorlandığınız bir durumda size yardımcı olacaktır.Özel yaşantınızda sergiliniz ya da eşiniz ile ilgili rahatsızlık duyduğunuz veya her ikinizin de idaresinde olan ve canınızı sıkan bir durumu ikinizde müdahalesi sonunda çözülecektir. Sabırlı davranmanız ve birlikte olduğunuz insana duyduğunuz kutsal aşk’ın mükafatını alacaksınızdır.

 

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün gökyüzü sizi oldukça huzurlu ve fiziksel olarak güzel enerjiniz ile dolu bir gün armağan ediyor.İşlerle ilgili problemleriniz de olumlu haberler alabilirsiniz.Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz kişi ile bireysel sorunları ve sorumluklarınız konusunda ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Öfkeniz sınanıyor dikkat edin.

 

ASLAN

Sevgili Aslan,bugün kendinizi geliştirmek istediğiniz yönleriniz için size her türlü fırsatı sunuyor. Cesur ve kararlarından emin bir aslan gibi davranmalı hedeflerinize ulaşmalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız sürece her şeyin üstesinden gelebilir ve başarabilirsiniz.Uzun zamandan beri emek verdiğiniz işlerde adım adım yükseliyorsunuz. Bu sizi korkutmasın ve ya yapamazsam diye düşündürmesin. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir.

 

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün şansınız artıkça artıyor. Özellikle iş hayatınıza yansıyacak ani gelişmeler bu fırsatları ayağınızın önüne serecektir.Evli ve çocuk sahibi Başak’lar ise bugün iletişimde son derece başarılı olabilir onların bireysel eğitiminde yapmak istediklerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.Bugün eşiniz ya da sevgilinizle güzel romantik bir yemek ile ilişkinizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

 

TERAZİ

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda ise son derece aktif olmalı çekimser ve dağınık düşüncelerin sizi engellemesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Özel hayatınızda ise birden fazla değişik duygu yaşayabilirsiniz. Üzülürken sevinebilir veya gülerken sinirlenebilirsiniz.Bu yoğun duygu karmaşası içinde yorulabilirsiniz ama öncelikle kendinizle baş başa kalmalı ve duygularınızı sorgulayarak karar almalısınız. Eşinizle ya da sevgilinizle bu duygu karmaşası içinde konuşmamanız daha uygun olacaktır.

 

AKREP

Sevgili Akrep, bugün gezegenler sana mutlu ve keyifli bir ün armağan ediyor. Kişiliğinizdeki değişim ile kendinize güveniniz saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkiliyor.Yaşadığınız onca zorluktan sonra tekrar ayağa kalkmanız imkansız olacağını düşünen kişilere en güzel cevap olacaktır. Artık karanlık günler arkada kaldı ve doğan güneş hem işinizi hem de özel hayatınızı olumlu etkiliyor.

 

YAY

Sevgili Yay, bugün her geçen günden daha fazla fiziksel enerjiniz artıyor. Başlamak istediğiniz her ne varsa başlamak için güzel bir zamanlama. Ama öncelikle kararlı olup , düzen ve disiplin içinde ilerleyerek bunu başarabilirsiniz.Özel hayatınızda ise hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bugün ticari konularda ilişkilerinizin önem kazandığı bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşiniz ile olan duygusal bağlarınızın gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği en güzel hediye olacaktır size. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

 

KOVA

Sevgili Kova, bugün duygularınızda aklınızda arasında ki uyumun getireceği şansları iyi kullanmalısınız. Sürekli ertelediğiniz ve yapmak için yeterli cesareti bulamadığınız konularda; Önemli adımlar ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz.Ama anlık tepkilerden ve karşı tarafı kırmaktan sakınmalı sakin bir kafa ile düşünmelisiniz.

 

BALIK

Sevgili Balık, bugün yarım bıraktığınız işleriniz varken yeni girişimlerde bulunabilir ve gökyüzü sizi tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanı için sizleri uyarıyor. Özel hayatınızda ise iş hayatınızdaki olumsuz durumlar sevgilinize ya da eşinize yansıyabilir ve ilişinizi etkileyebilir.Ne olursa olsun bugün sakin ve sonunu düşünerek hareket etmelisiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>