Anasayfa » Eğlence » 27 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

27 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

27.10.2015 SALI BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 27  Ekim 2015’te Beni Affet 835.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Bahar artık kendisine yeni bir sayfa açmıştır. Artık Kemal ve İnci’ye de barış mesajları veriri. Kemal ise Bahar’ı Demir’den korumaya çalışmaktadır. Fakat Kemal Bahar’dan istemediği söyler duymaktadır.Beni Affet’te Feride ise sayıla kalan ömrünü herkesten saklarken bu gerçek ile tek başına direnmeye devam eder. Cüneyt ise her şeyden habersiz Feride’nin mutluluğu için uğraşmaktadır. Feride sayılı günlerinin kaldığını Eylül’e söylemiştir. Eylül ise kardeşi için bir şeyler yapmak ister. Bu sırada Kozanlar’a gelecek olan genç misafir ortamın havasını bozacaktır. 27 ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

27 Ekim Salı Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -27 Ekim 2015 Salı STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 27 ekim beni affet  izle, 27 ekim salı beni affet   izle, salı beni affet  izle27.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 27 ekim salı beni affet  canlı izle, 27 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>