Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 26 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

26 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

26 NİSAN PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ
Aktiflik ve verimlilik günün yarısında size geri gelecek. Sabah saatlerini yalnız kalarak veya rutin uğraşlarla geçirmeyi tercih edebilirsiniz, hayal kurmak ve müzik dinlemek ksizi rahatlatacak. Akşam saatlerine doğru nadiren ortaya çıkan duygusal dürtülerin etkisiyle alınmış aceleci kararlarınızla ilgili dikkat olmalısınız.

BOĞA
Günün başlangıcına hafif hayalperest bir durum hakim olabilir. Boğa burcunun çevresindeki atmosfer huzurlu kalacak. Geleceğinizle alakalı hayaller kurabilir ya da sadece anın tadını çıkarabilirsiniz. Öğle saatlerinde daha meşgul ve dinamik bir hayat ritmi için vites değiştirmelisiniz.

İKİZLER
Sabahın ilk saatlerinde İkizler’in tam gaz gitmek için birkaç şansı olacak. Gerçekleşmesi güç hedeflerinize daha da yaklaşmak amacıyla duygularınıza fazla önem verebilirsiniz. Ufak şeyler için kendinizi zorlamayın ve gerçekçi olmayan konularla ilgili endişeye kapılmayın.

YENGEÇ
Yengeçler bu sabah saatlerinde güzelliğe ve konfora kayıtsız olmayacak. Birçok Yengeç acımasız gerçeklerden kaçarak hayata pozitif bakmayı tercih edebilir. Günün ikinci yarısı sizi eylemleri harekete geçirmeye itecek. İşle ilgilenmek için, özellikle devam eden planlar üzerinde çalışıyorsanız çok iyi bir zaman.

ASLAN
Bugün Aslanlar için çabalarına öncelik vermek ve vaktinden önce düşmanlarına teslim olmamak önem taşıyor. Sabah saatlerinde pasif taktikler uygulayın. Öğleden sonra ise daha aktif olmalısınız. Bütün duygusal girişimleri öğleden sonrası için bir kenara bırakmanız tavsiye ediliyor.

BAŞAK
Başak’ın bugünkü stratejisini, etrafında olup bitenlere karşı tavrı belirleyecek. Eğer gördüklerinizden memnunsanız, keyfine varın ve tesadüfi durumların inancınızı yıkmasına izin vermeyin. Günün ikinci yarısının gelmesini bekleyin ve değişiklik yapmak için harekete geçin.

TERAZİ
Terazi günün ilk saatlerinde rahatlamalı ancak günün ikinci yarısı tetikte olmalı. En başta atağa geçmeyin, fakat dışarıdan gelecek her türlü atağa karşılık vermek için hazır olun. Bu zaman zarfında arkadaşlarınızdan veya partnerinizden beklemediğiniz yorumlar alabilirsiniz. Rakipleriniz de her an size karşı atağa geçebilir.

AKREP
Günün ilk saatleri harika ve sorunsuz geçecek, fakat günün kalan yarısı muhtemelen olayların akışı ile bile rahatsız edici olacak. Tahmininiz dışındaki gelişmelere, acil durumlar dahil, hazırlıklı olmalısınız.

YAY
Yaylar bir kez kendilerini daha azimli ve sanatsal anlamda ilhamlı hissediyorlar. Bugün Yay burcu, ilgi alanlarını denemek için iyi bir fırsata sahip. Yıldızlar, önceki kazanımlarını mantıksız çarçur etmemen konusunda seni uyarıyor.

OĞLAK
Bugünün ikinci yarısında Oğlakların bütün dikkati bir hedef veya engelleri aşmak üzerine yoğunlaşacak. Gözünüzü karartmayın ve işler yoluna girmiyorsa sinirinizi başkalarından çıkarmayın. Yeniden denemek için önünüzde hala koskoca bir gün var.

KOVA
Kova’nın alışılmadık, cesur ve ileriye dönük olan her şeye duyduğu ilgi şiddetleniyor. Öğlenden sonra dinamik bir iş ve hayat stili güç kazanmaya başlayacak. Birçok Kova, geçici bir rahatsızlığa katlanmaya ve yeni, şahşalı bir deneyim için durumla ilgili genel bir öngörülemezliğe hazır olmalı.

BALIK
Başarılı bir gün geçirmek için Balıklar, sabaha rutin işlerle başlamalı ve keyif almalı. Sabahın ilk saatlerinde, yavaş ve sezgisel hareket etmelisiniz. Günün ikinci yarısı değişik bir şekilde geçecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>