Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 25 Nisan Günlük Burç Yorumu

25 Nisan Günlük Burç Yorumu

25 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ 

Sevgili Koç, finansal kaynaklarınız gündeminizi oluşturabilir. Gelir ve giderlenizi oturtmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Ekonomik birikimlerinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizle güvenip, yeni işlere atılmak isteyeceksiniz. Akşama doğru kendinizi rahatsız hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

BOĞA 

Sevgili Boğa, ticari konularla ilgileneceğiniz bir gün içindesiniz. İletişimin yoğun olduğu anlarda, sakin olmaya çalışmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Duyduğunuz dedikodulara önem vermemelisiniz. Öğleden sonra kendinizi gevşemiş hissedebilirsiniz. Duygularınızı daha kolay anlatabileceğiniz zamanlar olabilir.

İKİZLER 

Sevgili İkizler, ailevi konularla ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi bu konularda fazlaca duygusal hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Güven aradığınız konular sizi etkileyebilir. Öğleden sonraki zamanları dostlarınızla hoşlandığınız yerlerde geçirmeniz size iyi gelecektir. Gevşeyeceğiniz ve duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

YENGEÇ 

Sevgili Yengeç, keyif aldığınız şeyler için rahatça para harcayacağınız bir gündesiniz. Bugün kendinizi derin duygular içinde bulabilirsiniz. Yaratıcılık isteyen konularla ilgilenmek sizin için iyi olabilir. Çocuklarınızla birlikte hobilerinizle de ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi mutsuz hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Kendinizi zamana bırakın.

ASLAN 

Sevgili Aslan, çalışma yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan olaylara karşı daha temkinli olmalısınız. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek koşullara kendinizi korumaya özen gösterin. Duygusal konulara fazla eğilmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra gevşemek için kendinize vakit ayırmaya çalışmalısınız.

BAŞAK 

Sevgili Başak, karşı taraftan gelecek düşmanlıklara karşı kendinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Mahkemeyle ilgili işleriniz varsa bugün gelişmeler söz konusu. Eşinizle ilgili konular gündeminizi değiştirebilir. Duygusal konularda kırılganlıklar yaşanabilir. Akşam saatlerinde etrafınızdakilere karşı eleştirel bir tutum içinde olabilirsiniz.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün kendinizi yoğun duygular içinde hissedebilirsiniz. Ortaklı maddi konular gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi gevşemiş ve rahatlamış hissedeceksiniz. Duygularınızı daha rahat anlatacaksınız.

AKREP

Sevgili Akrep, yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Bu konularla alakalı araştırma yapmak size keyif verecektir. Duygularınızı anlatmak için uygun bir gündesiniz. Özgürleşme isteği içinde tatil planları yapabilir ve trafınızdaki insanları da buna dahil etmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi engellenmiş gibi hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

YAY 

Sevgili Yay, iş hayatınızda göz önünde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız işle alakalı alacağınız sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Öğlen saatlerinde kendinizi daha huzurlu hissedebilir ve karşınızdakine duygularınızı daha rahat ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde olaylar karşısında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

OĞLAK 

Sevgili Oğlak, gelecek umutlarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Sosyal konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Gün içinde alacağınız destekler işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Gün içinde güzel yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi keyifsiz hissedeceksiniz ama çok fazla kafanıza takmayın.

KOVA 

Sevgili Kova, elinizde olmayan sebeplerden dolayı yaşamış olduğunuz olaylar gündeminizi etkileyebilir. İçsel evereler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Elinizden olmadan kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. Akşama doğru kendinizi gevşemiş hissedebilir ve duygusal yönden derin hisler içinde olabilirsiniz.

BALIK 

Sevgili Balık, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel bakımdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Duyularının yoğunluğu içinde hayallere dalabilirsiniz. Duygularınızı rahatça ifade etmek isteyeceksiniz. Rahatlamak ve gevşemek için keyif aldığınız yerlere gitmek size iyi gelecek. Kişisel ilişkiler ön plana çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>