Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 25 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

25 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş ve özel  hayatınız ile ilgili sizden gizlenen gerçeklerle ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu anda şaşkınlık ve üzüntüyü bir anda yaşayabilirsiniz. Kendinizi kaybetmemeniz ve sağ duyunuzu elinizden bırakmamanız gerekiyor. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınız ile küçük çaplı kavgalarınız olabilir. Sizin iyi niyetinizi suiistimal etmelerine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden problemleri ne kadar mücadele etseniz de karşı tarafın aynı tavrını sürdürmesi sonucunda tek taraflı hiçbir şeyi düzeltemiyor olmanın çaresizliği sizi keskin kararlar almaya yöneltebilir. Kararlarınızı kendinize haksızlık etmeden yapmalısınız.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün gezegenler size mesajı var. Gezegenler bugün büyük düşünmenizi ve hedeflerinizi yüksek tutmanızı söylüyor. Kendinize olan inancınızı kuvvetlendirmenizi ve güvenmenizi istiyor. Bu şekilde davrandığınız zaman istek ve arzularınıza ulaşacağınızı da unutmayın. Özel hayatınızda ise sessizliğiniz birlikte olduğunuz insan tarafından alt etmiş olmanın galibiyeti gibi değerlendirilirken siz de onun gerçek yüzünü görmüş olmanın verdiği cesaretle ilişkiye son noktayı koymak için düşüncelere dalabilirsiniz. Suskunluğunuz gelecek olan büyük fırtınanın habercisidir.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınızda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.Fakat anlık çözümler üreterek bu sorunlardan da kurtulabilirsiniz. İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken bir çok alışkanlığınız kendi isteğinizle uzaklaşacak ve zümrüdü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız. İş ve özel yaşamınızda keskin çıkışlar yapmadan planladığınız şekilde rotanıza doğru ilerleyin ve geçmişin gölgesinin bugünün güneşine yansımasına izin vermeyin…

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda başkaları ile yarış içinde olmamaya ve yakın çevrenizdeki insanların dolmuşuna gelmemeye çalışın. Yapmanız gerek tek şey işinize odaklanmaktır. Emin olun işleriniz o zaman daha yolunda gidecektir. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır ilgi duyduğunuz birinin sürpriz bir şekilde karşınıza çıkması ile heyecanlanabilir ve duygularını sizden önce ifade etmesi ile aşkın coşkusuna teslim olabilirsiniz.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,iş hayatınızda çıkacak olan tartışmalardan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Sadece işinize odaklanmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi başaklar sevindirici gelişmelerle moral bulacaksınız. Eş ya da sevgilinizle ilişkinizde ise otokontrollü davranarak dengeleri kolaylıkla sağlayacaksınız.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda başkaların etkisinde kalarak hareket edebilirsiniz. Fakat başkalarını değil de kendi kalbiniz ve sağ duyunuz ile hareket etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Özel yaşamınızda ise kıskançlığa bağlı tartışmalar yaşanabilir. Gereksiz kıskançlıklara kapılarak ilişkinizde huzurunuzu kaçırmamalısınız.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün kendinizi sinirli ve huzursuz hissedebilirsin.Şansının olmadığını düşünerek isyan edebilirsin.Fakat dikkatli olmalısınız bu tavrınızı herkes olumlu karşılamayabilir.Hatta işinizde daha da dikkatli davranmalısınız. Böylece gerçekten istediğiniz şeyleri yapmak özgürlüğünü elde edersiniz. Özel hayatınıza da yansıyacak olan siniriniz eşiniz veya sevgiliniz ile küçük çaplı kavgalara neden olabilir.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün iş hayatınızda önemli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bu görüşmeler sayesinde yeni başarılara imza atarak kendinizden söz ettirebilirsiniz.Özel hayatınızda ise evli yaylar bu sıralarda eşleri ile gerginlik yaşayabilirler. Bekar yaylar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün  gezegenler bugün kendinize adil davranmanız için sizi uyarıyor. Hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda size katlanan gösteren sürekli şans veren insanları yok sayarak kendinizi haklı görmekten egonuzun ruhunuzu yanlış yönlerine sevk etmesinden bir an önce uzaklaşmaya çalışın. Aksi halde olayları kontrol etmekte zorlanabilir ve derin pişmanlıklar yaşayacağınız sert çıkışlarla iş ve özel yaşamınız da ani bitişler yaşayabilirsiniz

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün  iş hayatınızda maddi konularda rahatlayacaksınız. Borçlarınızın hafiflemesi ile yeni imkanlarla karşılaşacaksınız.Özel hayatınız da ise cesur davranmalısınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Evli kovalar aileye yeni katılacak bir bebek haberi ile sevinebilirsiniz.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün iş hayatınızda garip olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar karşısında sakin ve diplomatik bir tavır sergileyin.Özel hayatınızda ise bekar balıklar katılacakları davetlerde kendilerine yeni bir aşk bulacaklar. Sevgilisi olan veya eşi olan balıklar ise sevgi dolu bir gün geçirecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>