Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 24 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç,bugün meslek hayatın için yoğun bir gün olacak. Bazı anlar strese girebilirsin fakat stresini mümkün mertebe azaltmaya ve planlı çalışmaya çalışman bugünü atlatman için sana yardımcı olacaktır. Parasal konuda biraz sıkıntıların var ama kısa zamanda bu sıkıntılarda sona erecektir.Özel hayatında ise iş hayatının sıkıcılığını ve gerginliğini eşinizin güzel sürprizi ile üstünüzden atacaksınız.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün parasal konularda biraz daha dikkatli davranmanız gerekiyor. İş ortamında arkadaşlarınızın fikirlerini yapıcı yönde değerlendirmeli ve gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Özel yaşamınıza gelirsek aile ortamınızda çözümlenmemiş ve uzun süredir sizi sıkan bir konu çözümlenecek ve siz rahat bir nefes alacaksınız.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün normalde olduğundan daha sakin ve sabırlı davranmalısınız. Çevrenizde çıkan tartışmaların içine çekilmek istenseniz bile sakinliğinizi ve tarafsızlığınızı korumanız gerekmektedir.Özel yaşamınız da ise öfkenizi ve sinirinizi kontrol altına almanız gerekiyor. Sezgileriniz sizi doğru yolla götürecektir. Eski olayları her tartışmada tekrardan gündeme getirdiğiniz taktirde mutlu olmanız imkansızlaşıyor.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün iletişim konusunda başarılı bir gününüz. Parasal konuda feraha çıkacaksınız ve beklediğiniz ya da beklemediğiniz tüm kapılar ardına kadar sizin için açılacak. Emin olun ki bu sizin dürüstlüğünüz ve iyi niyetinizin bir hediyesidir. Özel hayatınızda ise aile içindeki olumsuz konularda iyi gelişmeler olacak ve mutluluğu tekrardan yakalayacaksınız. Sadece olayları iyi değerlendirin ve duygularınızı göstermekten kaçınmayın.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugün parasal konularda şanslı bir zamanınızdasınız. Gezegenler bugün size olumlu enerjilerini gönderiyor. Şans bugün sizden yana ve bunu kullanınız yapmak istediklerinizi gerçekleştirin. Özel hayatınızda ise aşk ve güzelliklerin konu olduğu her alanda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün iş hayatınızda  kanuni zorluklarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunun için bu konularda hassas davranmalı detaylara inerek ilerlemelisiniz. İş hayatınızda çalıştığınız iş arkadaşlarınızın size desteği ile bu durumdan da kurtulacaksınız. Özel yaşantınızda bir gün bile olsa dünyanın sadece kendi ekseniniz etrafında dönmediğini fark edin ve eşiniz ya da sevgilinize değer verdiğinizi, ona saygı duyduğunuzu ve sizin için ne kadar önemli olduğunu ona gösterin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, İş hayatınızda çalışma arkadaşınız ile ciddi bir problem yaşayabilirsiniz.  İçinizdeki öfkeyi bastırmalı ve sorumluklarınızın farkına olarak davranmalısınız.Olayların sizi yıldırmasına izin vermeyin. Üstünüze düşen görevinizi yapmanız yeterli olacaktı. Özel hayatınız da ise uzun süreli bir ilişki içerisindeyseniz bu ilişkiyi evliliğe dönüştürebilirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün anlık kararlarınızı hayata geçirmekten sakının. İş hayatınızın daha iyi bir iş bulma ümidiyle anlık kararlar ile işinizden ayrılmayı düşünmeyin. Elinizde olan işinizin şartlarını daha iyi hale getirmek için çaba saffetin. Özel hayatınızda sizi kıskananlar ve sizin huzurunuzu bozmak isteyen kişiler var bunlara çok dikkat etmelisiniz.

YAY

Sevgili Yay, bugün işinizde küçük sorunlar çıkabilir. Fakat bunları soğuk kanlılıkla karşımalı ve başkasının neden olduğu aksamalarda size zarar vermesine izin vermeyin. Kendinizi rahatlatacak sporlara başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda bekar Yay’lar bugün karşınıza çıkacak sizin ile yakınlık kurmak isteyen insanlara karşı nazik davranmanız ilişkiniz için iyi olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, bugün insanların üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız güzel bir gün olacak. Özel hayatınızda ise ilişkinizde sorunlar yaşıyor veya ne yapsanız da kendinizi anlatamıyorsanız, içinizdeki sese kulak verin o sizi doğru yola götürecektir.Hayatınızın en keyifli zamanınızı yaşayacaksınız.

KOVA

Sevgili Kova, bugün her şey sizin istediğiniz gibi gidiyor. İsteklerinizin artmasıyla sahip olduğunuz şeyleri olumlu olarak etkiliyor.İş hayatınızda sizin düşüncelerinizi ve yapmak istediklerinizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımı alabilirsiniz.Özel hayatınızda ise eski dostlarınızla karşılaşacaksınız ve hayatınızda güzel gelişmeler olabilir.

BALIK

Sevgili Balık, bugün sizi üzebilecek olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sıralarda kimsenin avukatlığını yapmaktan sakının. Çünkü hiç beklemediğiniz kişilerden büyük tepkiler görebilir ve sizin üzülmenize sebep olabilir. Haksızlığa karşı tahammülünüz yok fakat bu sıralarda hak etmediğiniz sözler duyabilirsiniz ve sinirlerinizi kontrol altında tutmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>