Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 24 Nisan Günlük Burç Yorumu

24 Nisan Günlük Burç Yorumu

20 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Sevgili koç, ani değişimlerin size kazandıracağı bir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi kanıtlayacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmadan devam edin. Bazen her şeyi fazlaca abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapabilirsiniz.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün, iş arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Maddi konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Devamlı, kendinizi güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz konuda kullanabilme yeteneğinize sahipsiniz. Güvenli insanlarla çalışmayı tercih ediyorsunuz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesini de düşünüyorsunuz. Parasal konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Siz, sorunlarınızla başa çıkmasını başarabilen ender akıllı insanlardansınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, yakın arkadaşlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Çevrenizden güzel etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım hissinizin önemli olduğu bir gün. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, düşüncelerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

ASLAN

Sevgili Aslan, duygusal yaşamınızla alakalı konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişiklikler yaşamaktan yanasınız. Uzun yollarla ilgili planlarınız şimdilik biraz daha bekleyecek. Eski arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız gezilerden zevk alacaksınız. Yapmayı planladığınız birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor.

BAŞAK

Sevgili Başak, değişikliklerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine göz yumduğunuz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin size ters gelen düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Düşüncelerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

TERAZİ

Sevgili Terazi, çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Ortak çalışmalarda olduğunuz zaman huzurunuz kaçıyor. Güvendiğinizi insanlarla yapacağınız iş birliği rahatlamanızı sağlayacak. Kendi gücünüzü çevrenize kanıtlamak isteyeceksiniz. Gece uykularınızı aksatmamalısınız.

AKREP

Sevgili Akrep, öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Hayatı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları kendinize saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Geçmişi düşünmekten vazgeçin. Küçük ayrıntılar size engel olmamalı. Özellikle alınganlıklarınızdan kurtulmalısınız.

YAY

Sevgili Yay, ikili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı sanarak, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayallerinizle idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Fikirlerinizi çevrenize yansıtırken kullandığınız yöntemler, ilginç olabilir. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle akıllıca yaklaşımlar içinde olacaksınız.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla alakalı özel kararlar almalısınız. Partnerinizin ve aşk yaşamınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı davranışlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir gün. Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonraki dönemde önemli olacaktır. Yolları kapsayan bazı ayrıntılar sizi meşgul edecektir.

KOVA

Sevgili Kova bugün, aynı düşünceleri kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal bakımdan çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşama doğru dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

BALIK

Sevgili Balık, maddi konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, finansal konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. Hayallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. İş hayatınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Kendinizle alakalı sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>