Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 24 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızda yeni plan ve projeler yapabileceğiniz bir gündesiniz.Yapacağınız yeni planlar hakkında yeni kişilerle tanışabilir ve onların desteklerin alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise sevgilisi ya da eşi olan koçlar güzel bir akşam geçirirken , bekar koçlar ise yeni macera arayışı içerisinde olabilir.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda hem maddi hem de manevi açıdan şanslı enerjiniz ile uzun zamandır beklediğiniz müjdeyi alacak ve size karşı düşmanca hareket eden kişilerin oyunlarını bozguna uğratacaksınız. Özel hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşiniz ile mükemmel bir iletişim içerisinde olacaksınız.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün  iş hayatınızda her şeyin olumlu geçtiği bir gündesiniz. Sadece gezegenler bugün öfke ile hareket etmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgiliniz ile kıskançlık sorunu yaşabilirsiniz.Böyle bir sorunun olmaması için arkadaşlarınız ile davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınızda “hayır demeyi öğrenmelisiniz”.Yaptığınız bu yanlış yüzünden iş hayatınızda altından kalkamayacağınız sorunlar altına girebilirsiniz.   Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgilinize karşı bir üçüncü şans verirken dikkatli olmalısınız.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün genel olarak üzerinizdeki yorgunluk ve halsizlik sizi kötü etkileyebilir. Bundan dolayı iş hayatınızda alacağınız önemli kararlar veya görüşmeleri başka bir güne ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise karışık duygular içinde olacak ve sapla samanı birbirinden ayırt edemeyeceksiniz.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün  iş hayatınızda ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle bugün

yapacaklarınızı planlamalı takıntı, kaygı ve korkuların esiri olmayı bırakmalısınız. Bugün mücadele edip yeniliklerin peşinden gitmelisiniz. Özel hayatınızda ise eşinizin ya da sevgilinizin güzel bir sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda verdiğiniz emeğin karşılığını göreceksiniz. Ayrıca sağlık problemleri  yaşayan teraziler bugün kendinizi hiç olmadıkları kadar dinamik hissedecek ve alacağınız olumlu haberlerle yaşama sevincinizi yeniden kazanacaksınız. Özel hayatınızda ise duygularınız yoğun etkileyici aynı zamanda belirleyici olacaktır.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün iş hayatınızda daha da sakin davranmaya çalışmalısınız. Yaşadığınız sorunlardan dolayı pimi çekilmiş bir bomba gibi dolaşmak yerine ortalıklarda gözükmemek sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınıza da yansıyabilecek olan bu siniriniz kıskançlık krizlerine sebep olabilir ve eşiniz veya sevgiliniz ile büyük sorunlara yol açabilir. Sakin olmakta yarar vardır.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün   gezegenlerin size verdiği olumlu enerjiniz ile iş hayatınızda başarıyı yakalayacak ve kendinizden söz ettireceksiniz. Özel hayatınızda ise kırgınlıklarınız geçecek gelen güzel haberler ile mutlu olacaksınız.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün  kendi yakın dostlarınızla gerginli ve  huzursuzluklar yaşayabilir duygusal olarak yaralanabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda vardır. Kimseye kendi yanlışları yüzünden sizi sorumlu tutma hakkını tanımayın en yakınlarınız olsa bile. Ruh halinizde ki dalgalanma iş ve özel yaşamınıza olumsuz yansısın bugün zor bir gün sizi bekliyor.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün  iş hayatınızdaki çalışma maratonunuza ara verip arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmelisiniz. Arada sizinde kendinizi şımartmanız gerekiyor.Özel hayatınızda ise göreceğiniz ilgi sizi mutlu edecek. Evli ya da sevgilisi olan kovalar bugün kendilerini çok mutlu hissederken bekar kovalar ise kendilerine yeni aşklar bulabilirler.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün yeni başlayacağınız işte başarı olabilirsiniz. Ayrıca aklınızda planladığınız yeni plan ve projeleri  hayata geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise yaşadığınız kırgınlıkları atlatıp sevgilinizle hoş bir gün geçirmek sizin elinizde.. Hayatınızın kıymetini bilin..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>