Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 23 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

23 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Sevgili Koç, bugün burçun sana şans getiriyor. Venüs’ün retro hareketinden dolayı diğer burçlar olumsuz etkilenirken sense nimetlerinden faydalanıyorsun. Her şeyi yapabileceğinize ve kendinizden emin olacağınız bir gün olacak.  Duygularınızı en iyi şekilde ifade edecek hem kendinizle hem de çevrenizle barışık bir gün geçireceksiniz.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün hem manevi hem de maddi yönden rahatlığa kavuştuğunuz bir gün olacak ve karşınıza çıkan her fırsatı kısa bir zamanda hayata geçireceksiniz. Özel hayatınız açısından 2015 size pek bir mutluluk getirmedi. Hatta eşinizden ya da sevgilinizden bile ayrılmayı düşündünüz ama hayata geçirmediniz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bu günlerde eşiniz ile sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Fakat siz İkizler sevgiye doymamış bir karaktere sahipsiniz ama eşiniz hayatın maddi yönlerini sizden daha fazla düşündüğünden karşınıza çıkan olumsuzluklardan sizi suçlayabilir. Bundan dolayı da istediğiniz ilgiyi görmeyebilirsiniz. Ama biraz empati kurarsanız aranızdaki bu soğukluğu çözebilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün bekar Yengeç’lere yaz ayı evlilik getirebilir. Evli olan Yengeç’ler için ise eşiyle birbirlerini anlayacakları ve dikkat gerektiren bir süreç sizi bekliyor. Bazı durumlarda eşiniz sizi anlamakta ve alttan almakta zorlanabilir.Fakat siz bu anlaşmazlığı tartışmaya çevirmemeye çalışmalısınız.

ASLAN

Sevgili Aslan, bu günlerde çevrenizdeki insanlar duygularınızla oynayabilir. Fakat bu süreç içerisinde dikkatli olursanız kolaylıkla atlatabilirsiniz. Bu sıralarda en yakınınız bile olsa borç veya alacaklara kefil olmayın. Çünkü güvendiğiniz herkes sizin güveninizi sarsabilir ve üzülen zarar gören siz olabilirsiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak, kendini yenileme dönemine girmiş bulunuyorsun ve artık eskiye bakılarak ne istediğini bilen,daha tutkulu ve bir o kadar da kendine güvenen mantığı ile hareket eden biri olarak ortaya çıkacaksınız. Doğru zamanda ve doğru kararlar almak istiyorsunuz.  Kendinizi kontrol altına alabilmeniz ve çabuk bıkma ve her şeyden kolaylıkla sıkılan yönünüzü tamamen olmasa da artık bastırabiliyorsunuz.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün ilişkinizde önemli bir adım atacaksınız. Evliliğe yatkın biri olmasanız bile sevgilinizi kaybetme korkusu ile evlilik kararı alacak ve bunu hayata geçireceksiniz. Ve diğer bir konu ise yalanlar ve güven duygunuzdan kaynaklanan zararları yok edeceksiniz.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün yapacağınız önemli görüşmeler ve anlaşmalar için gezenler size başarı getirecekler. Yapmak istediklerinizi yapabilmeniz için önemli kişilerin desteklerini alacak ve bu isteklerinizi hayata geçireceksiniz. İş hayatınızda beklenmedik bir teklif alacaksınız.

YAY

Sevgili Yay, bugün uzun zamandır ortadan kaldırmadığınız artık sizin hayatınız zehirleyen bir sorun için hayat seni uyarıyor. Başına gelenleri bir düşün ve bu sorunu hayatından kaldır. Mesleki hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler sizi bekliyor.

OĞLAK

Sevgili Oğlak,bugün sizi Satürn gezegeni devamlı olarak önünüze sizin kapattığınız ve açmak istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakacak. Sizde bu yüzden bazı kararlar ve seçimler yapmak zorunda kalacaksınız. Fakat bu sizin hayatınız için önemli deneyimler olacaktır. Evrenin mesajına kulak verin ve hayatınızdan sizi zorlayan hem kişileri hem de olayları  çıkarın.

KOVA

Sevgili Kova, bu günlerde zevk ve eğlenceye ara vererek işinize odaklanacaksınız. Kendi işinizin yanında başka işlerde yapacak ve disiplinli bir kişilik içinde kendinden emin olarak hareket edeceksiniz.

BALIK

Sevgili Balık, bugün gezegenler sizin evlilik planlarınızı hayata geçirmeniz için sizleri destekliyor. Evli olan Balık’lar ise hayatın her anında eşinin desteğini hissedeceklerdir. Bu şekilde ilişkileri de daha  da kuvvetlenecektir. Bekar veya dul olan Balık’lar ise ani bir karar ile evlenebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>