Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 23 Nisan Günlük Burç Yorumu

23 Nisan Günlük Burç Yorumu

23 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Sevgili Koç, Mars’ın olumsuz etkisini hissedebilirsin. Endişelenmeni gerektiren, keyif kaçırıcı kalıcı derin izler bırakan olaylar olmayacak. İçin ferah olsun. Aşka hazırsın ancak kendini öylesine işlerine kaptırmışsın ki günlerinin nasıl geçtiğinin farkında olmadan duygularını bastırıyor olabilirsin fakat duygulara baskı uygulanmamalı. Uzun zamandır görüşmediğin biriyle tekrar karşılaşacaksın.

BOĞA

Sevgili Boğa, güneş Boğa burcunda ve size başarı, mutluluk ve sağlık dağıtacaktır. Fakat Ay ile güneş bugün olumsuz konumdalar. İlgilendiğin ve yakınlaşmaya çalıştığın bir kişi varsa duygusal ilgisizliğin romantizmden uzaklaşmana neden oluyor. Onunla  ilgilendiğinin dahi farkına varmayacak. O sebeple değişmelisin. Sağlığına dikkat et.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Ay dostun Kova burcundan geçiyor. Ailen ve iş yerindeki sorunlarını, gerginliklerini sevgilinle geçireceğin zamanlar içinde üzerinden atabilirsin. Duygularını özgürce dilegetiredeceksin. Ona sevgini anlatabilmenin değişik yollarını bularak ilişkideki heyecanı da artırabilirsin. Sürprizler yapabilirsin. Bu çok da iyi olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, hassaslaşmışsın. Duygusal tepkilerin var. Zaman zaman sevecen davranışlarınla karşındakinin kalbini kazanmayı iyi başarıyorsun. Kimi insanlar sana nasıl yaklaşacağını kestiremiyor. Kova burcundaki ay yenilenmene yardımcı olabilir. Günlük hayatın monotonluğu ilişkiyi alışkanlık haline dönüştürmeden toparlanmalısın. Aileni çok fazla ihmal ediyorsun.

ASLAN

Sevgili Aslan, arzuların ve davranışların birbirine uymuyor olabilir. Duygusal ihtiyaçlarını netleştirmen gerekiyor. Kalbini yerinden oynatacak iliklerini titretecek heyecanlar arayışındasın. Seni bulutların üstünde hissetirecek biri ile tanışabilir, aşık bile olabilirsin. Fakat evli Aslanlar sadakati bozamazlar. İş yaşamında bazı zorluklar bulunuyor.

BAŞAK

Sevgili Başak, Merkür’ün sizdeki etkisi olumlu. Özellikle sevgiliye ve olaylara daha az eleştirel açıdan bakabilirsin. Karşındakini eleştirilerinle bunalttığını görmen gerekiyor. Dargın olduğun dostlarınla tekrar bir araya gelebilir eski bir sevgiliden sevineceğin bir haber alabilirsin. Eski anılarını hatırlayabilirsin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, hayata bakışın değişebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak üzereysen beklentin her ne olursa olsun elde edebileceksin. Amacın yalızca gönül eğlendirmek olmamalı. Önemli bir evredesin. Şansının sana herkesten çok yardımcı olduğunu kabul et ve fırsatları kalıcı ilişkilere dönüştürmek için kullan. Dostlarını önemsemelisin.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün duygusallığın huzuru bozmamalı. Kırgın olduğun sevgiliyle aranı düzeltmek için fırsatın olacak. Onun sana ilgisi senin düşündüğünden daha fazla bunu unutma. Kontrol edilmesi fazlasıyla zor bir enerji yoğunluğuna sahipsin. Sevgilerin de nefretlerin de çok yoğun halbuki denge şart.

YAY

Sevgili Yay, Ay duygularını baskı altına almana izin vermeyecektir. Sevilen kişiyle geçiçi bir ayrılığın sonrasında aranızdaki bağın güçlendiğini anlayacaksınız. Her ne kadar yalan söylenmesini hoş karşılamıyor olsan da sevdiğin birinin yalanını affetmek büyüklüğünü göstermen gerekiyor. Kırgınlığı sonsuza dek sürgit edemezsin. Bir yerde durmalısın artık.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, güven veren bir karakterin var. Sevdiğin kişinin üzerinde fazlasıyla hakimiyet kurduğunu ve seni yönettiğini düşünüyorsan buna dur demenin vakti gelmiştir. İdare sende olmalı. Kısa sürede ilişkinde kendi varlığını ve sınırlarını hissettirmen gerekiyor. Böylelikle her ikiniz için de önemli olan bu beraberliği kurtarma şansını yakala.

KOVA

Sevgili Kova, sevgiliyne yaşanan kriz dönemini atlatmayı ve ilişkine eski uyumuzu kazandırmayı başaracaksın. Ona karşı daha olumlu ve anlayışlı bir yaklaşım içinde olacaksın. Hislerini gizlemek için harcadığın bu üstün çaba anlaşılır gibi değil. Ay, kova burcundan geçerken bunu yapmakta  biraz zorlanırsın. Rahat ol ve sağlığına dikkat et.

BALIK

Sevgili Balık, şansın sana yardım edebilir ve tüm yaptığın hataları düzeltme şansına kavuşabilirsin. Harekete geçecek olursan yaşayacağın aşk dolu zamanların olacaktır. Beklenilmeyen yenilikler, sendeki değişimler cinsel hayatını ve duygu dünyanı doyuma ulaştırabilecek boyutlara çıkartabilecek. Zaman kaybetmemen gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>