Anasayfa » Eğlence » 23 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

23 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

23.10.2015 CUMA KİRALIK AŞK İZLE

Star Tv ekranlarının sevilen aşk dizisi Kiralık Aşk 23 ekim 2015’te saat 20:00’de izleyenleri ile buluşuyor. Kiralık Aşk da Ömer ve Defne İz yüzünden zor anlar yaşıyor. Fakat bu zorluk her an Defne ve Ömer’in aşklarını alevlendiriyor. İkisinin arasındaki tutku gittikçe artıyor.Bu sırada ise Kiralık Aşk da Ömer’in işler karışıyor. Sinan, Ömer’den izin almadan koleksiyonu Deniz’e veriyor. Fakat yine Ömer haklı çıkıyor ve Passionis’in koleksiyonunu kendi koleksiyonu gibi ortaya çıkarıyor. Bunu gören Ömer deliye dönüyor ve suçlu olarak ise Yasemin’i suçluyor. Defne ise bu olanlardan sonra Ömer’i yalnız bırakmıyor. Ömer ise ilham perisinin de yardımıyla 2 hafta da yeni bir koleksiyon hazırlamaya çalışıyor. İz Ömer’in 2 haftada koleksiyon hazırlamasının zor olacağını düşünürken Defne mucizelere inanmak gerektiğini söyleyerek hep Ömer’e destek veriyor. Ömer koleksiyonu verenin Sinan olduğunu öğrenebilecek mi ? Sinan Deniz’in bu hareketine ne cevap verecek ? Peki ya Sinan bu hüzün ile ekibine destek olabilecek mi ? Heycan dolu bir bölümle Kiralık Aşk bu akşam Star Tv ekranlarında..

23 Ekim Cuma  Kiralık Aşk Canlı İzle

kiralık aşk

Kiralık Aşk  İzle – 23 Ekim 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

kiralık aşk  izle,  23 ekim kiralık aşk  izle23 ekim cuma kiralık aşk   izlecuma kiralık aşk  izle, 23.10 kiralık aşk  izle,kiralık aşk bugünkü bölümü izle, kiralık aşk   star tv izle, kiralık aşk  son bölüm izle, 23 ekim cuma kiralık aşk canlı izle,  23 ekim kiralık aşk  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>