Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 22 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Sevgili Koç, bugün hayatındaki sakinlik ile denge hem  fiziksel hem de  ruhsal açıdan rahatlamanızı, hayatınız için çok daha sağlıklı ve doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Bugünlerde iş hayatınızı risk getirebilecek durumlardan ve kararlardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Verdiğiniz kararlar ve atacağınız adımlarda fazlasıyla titiz davranmanız sizin iyiliğinize olacaktır. Özel yaşamınızda ise sevgili ya da eşiniz ile iletişiminize önem verin M duygu ve düşüncelerinizi o kendisini ifade ettikten sonra dile getirmeniz daha iyi olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugün sizin için iş hayatınızda olabildiğince olumlu ve verimli bir ün olacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek şey bir iş üstündeyken fikirlerinizi kimse ile paylaşmayın ve tamamlayıp uygulamaya geçinceye kadar da kimseye bir şey bahsetmemenizin iyi olacaktır. Özel hayatınız ise bugünlerde duygusal dengenizi sağlamak zor olabilir. Sevgiliniz ya da eşinizin size olan tutumu rahatsız edici olabilir. Bu süreç içerisinde ne sizi kırmasına izin verin ne de tartışmayı alevlendirecek hareketlerden kaçınmanız sizin için iyi olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün iş hayatınızda sizi zorlaya bilecek şartlar ortaya çıkabilir. Fakat cesur davranışınız ve parlak zekanız ile bu durumun üstesinden gelmeniz mümkün olacaktır. Bu hafta dikkat eteniz gereken diğer bir konu ise duygusal meseleleri ele alış şekliniz. Her konuda kendinizi haklı görebilirsiniz fakat bunun sonunda en çok üzülen siz olursunuz. Bunun için adil davranmanız ve karşı tarafın yerine kendinizi koyarak davranmanız daha iyi olacaktır. Atalarımız ne demiş pire için yorgan yakmak gereksiz bir davranış olur. Özel hayatınıza gelirsek bekar ikizler sizin için bu günlerde karşı cins üzerinden olumlu etkiler bırakacaksınız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, bugün zihinsel enerjiniz en üst seviyede diye biliriz. İletişim halinde olduğunuz insanlarla bugün fikirin alışverişinde bulunarak yeni bilgiler öğrenebilir ve karşı tarafa da yeni bilgiler öğretebilirsiniz. Gizlediğiniz ya da ortaya çıkmasınız hep ertelediğiniz bir yeteneğinizi bu sıralarda ortaya çıkarmak için kurlara veya programlara çıkabilirsiniz. Özel hayatınız da ise birlikte oldunuz insanın her dediğini farklı bir manaya getirerek durduk yere  alınganlık yapabilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslan, bu günlerde kaybettiğiniz değerli bir eşya ya da uzun vadede yaptığınız bir yatırımın  geri dönüşü sizleri çok rahatlatacaktır. Bugün şans oyunlarında şansınız oldukça yüksek. Başladığınız herhangi bir işi yüksek motivasyonunuz ile işinizi kısa bir sürede bitireceksiniz. Sadece aceleci davranmamaya özen göstermeniz iyi olacaktır. Atacağınız adımları mantığınızı kullanarak atacağınız adımlar doğru adımlar olacaktır. Özel hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün yaptığını harcamalar dikkat etmelisiniz. Dikkat etmediğini taktirde parasal konuda sıkıntıya düşebilirsiniz. Meslek hayatınızda ise üstün zekanız ile tüm göz sizin üzerinizde olacak. Bu günlerde yapacağınız iş üzerinde bir plan yapmanız ve ayrıntılara takılmadan yapılması gereken konulara öncelik vermeniz daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise hem ilişkinizde hem de çevrenizdeki insanlarla bir uyum içerisinde olacaksınız ve bu uyumun olumlu etkileri işinize de yansıyacaktır.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün geçmişi ve geçmişte yaptığınız hataları geride bırakmanız gerektiğini anlayacaksınız. Şunu unutmamalısınız ki geçmişte yaptığınız hataları düzeltemez ya da geri dönemezsiniz. Fakat bugün hala ellerinizin arasında bunu aklınızı bir köşesine yazın. Bunu kabul ettiğiniz taktirde hem hayatınıza hem de istek ve arzularınızın farkına varacaksınız. Hatta hayatınızla ilgili önemli ip uçlarını görebileceksiniz. Sezgilerinize güvenin. Özel hayatınızda kendi yakınlarınız ile ilgili güzel haberler almak sizi mutlu edecektir.

AKREP

Sevgili Akrep, bugün gökyüzü  büyük hedeflerinizin peşinden gitmeniz için sizi cesaretlendiriyor. İş hayatınızdaki disiplinli ve düzenli çalışmanız sorumluluğunuzu bilmeniz otorite konumunda bulunan insanların destek ile güvenlerini kazanmanızı sağlıyor.  Özel hayatınıza gelirsek aşkın pozitif enerjisi ruhunuzu saracak bunun keyfini çıkarın.

YAY

Sevgili Yay,gökyüzünün enerjisi meslek hayatınızda yükselmeniz ve yeni bir iş bulmanız için fırsatlar sunuyor. Yeni bir iş bulmanız sosyal hayatınızı da olumlu etkileyecek şekilde bir bağlantı kuracaktır. Özel hayatınızda ise bekar Yay’lar için yeni tanıştığınız insan ile sürpriz bir ilişki yaşayabilirisiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlak,bugün mesleki hayatınız için önemli bir süreç içindesiniz. Becerilerinizi ve güvenilirliğinizi kanıtlamak için bir çok fırsat karşınıza çıkacaktır. İlişkinizde romantizminiz artacak ve var olan sorunlarınızı karşılıklı anlayış içerisinde çözümleyeceksiniz. Fakat işiniz hakkında ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Tartışmayı alevlendirmeden söndürmekte sizin elinizde unutmayın.

KOVA

Sevgili Kova, bu günlerde  sağlığına çok dikkat etmelisiniz. Düzenli uyumalı ve düzenli beslenmeniz vücudunuz için iyi olacaktır. Gribal enfeksiyonlara karşı hassas olduğunuz bu dönemde; kendinizi hava değişimlerinden koruyun.İş ve özel hayatınızda ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve anlayışlı olduğunuz taktirde bunların üstesinden gelebilirsiniz. İlişkilerine yeni başlayan Kova’lar ise gergin olaylarla karşı karşıya gelebilirler.

BALIK

Sevgili Balık,bugün öğrenme ve bilgi edinme arzunuz ön plana çıkacak. Bu öğrenme sürecinizde mesleğiniz hakkında yeni ve gerekli bilgiler öğreneceksiniz. Hem öğreneceksiniz hem de öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşarak keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>