Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 22 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç, çok fazla inatçısın. Yapacağın bir hata sevdiğini kızdırabilir veya alınmasına sebep olabilir. Düşünmeden hareket etmemeye çalış. Yine de anlaşmazlık olursa da gurur yapma. Eğer ayrılık istemiyorsan bencil davranma ve meseleyi en iyi şekilde kapatabilmek için uzlaşmacı olmaya çalış. Böylece yanlışını telafi edebilirsin. Arkadaşlarınla iyi geçinmeye çalış.

BOĞA

Sevgili Boğa, duygu dünyanı mükemmel, ahenkli bir şekle sokabilirsin. Sevdiğinnin karakterine uyum göstermelisin. Bencil veya sabit fikirli davranarak sevgi kazanılmaz. Uyum sağlanması için şahsi düşüncelerinde ısrarcı olmamalısın. Kazanmak istiyorsan onu anlamaya ve ona yardımcı olmaya çalışmalısın. Sağlığına dikkat et.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Neptün’ün belirsizlik yaratabileceği bir gündesin. Bu nedenle saçma sapan dedikodular sebebiyle arkadaşlarınla aran açılabilir. Soğuk bazı sözler duyacaksın. Olaylar seni hassaslaştıracak. Sakin ve soğukkanlı davranmalı ve sevdiğin kişiyi dedikoduların dışında tutmaya özen göster. Düşünerek hareket etmelisin.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, özgürlük tutkun duygularına yön verecek. Şu zamanda değişikliklerle dolu günler geçiriyor olabilirsin. Duygu hayatında iz bırakacak yolculuk dahi yapabilirsin. Sosyal hayatın ve yer değişikliği sana büyük çıkarlar sağlayabilir. İkamet adresin ya da iş yerin de değişebilir. Bunu çevrene kabullendirmekte zorlanabilrisin. Ailenle alakalı sıkıntıları da yakında atlatacaksın. Şanslısın.

ASLAN

Sevgili Aslan, Satürn’ün üstünde olumsuz etkileri olabilir. Sevgili tarafından yadırganan düşüncelerin kabullenilmeyebilir. Verdiğin sözleri tutmakla saygınlık kazanıyorsun. Hayranların seni kıskanıyor. Sevgilinin kıskançlık ve güvensizliğin esiri olduğunu görerek üzülecek, tedirginleşeceksin. Bu aralar kendine bakmalısın.

BAŞAK

Sevgili  Başak, eğer duygularından eminsen bu günlerde zorlansan da girişimde bulunmak ve kararlar vermekten korkmamalısın. Sabırlı olmalı ve yaşlı kişilerin yardımını reddetmemelisin. Böylece ev içinde yaşanacak sorunları minimuma indirmiş veya geçiştirmiş olabilirsin. Gelecek günlerde feraha kavuşacaksın. Sağlığına dikkat et.

TERAZİ

Sevgili Terazi, Ay ve Mars’ın sert ilişkisi duygularında kendini belli edebilir. Kavgadan ve gerilimden uzak durmak için sanat  sevgi yaşamında daha çok yer almalı ve sosyal çevrende aktif olman gerekiyor. Aşk senin için her zamankinden kıymetli olacak. Aradığın nitelik ve nicelikteki yakınlığını güçlendirmelisin. İş yerinde rahatlayacağın bir dönemin zamanı geldi.

AKREP

Sevgili Akrep, bugünlerde duygusallıktan uzak, ayakları yere basan ama asla kırıcı olmadan yaşayacağın birkaç gün seni bekliyor. İlişkilerinde seçici olabileceksin. Eleştiri yaparken karşı tarafın kırılmaması için şaşırtıcı şekilde hassasiyet içindesin. Bu halini tüm yaşantın boyunca sürdürebilirsen her şey harika olabilir.

YAY

Sevgili Yay, dedikoduların ve bunların sonucu karşılaştığın gerginliklerin, sıkıntısını üzerinden atmak zorundasın. Tartışmalara girmen çözüm getirmeyecek. İyimserliğini muhafaza etmeli ve tüm duyduklarını nükteli dedikodular olarak kabul ederek, kulaklarını kapatmalısın. Huzurunu kaçırmalarına göz yumma. Sen çok güçlüsün.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, iş yaşamındaki bir toplantıda ilgi odağı olmak ya da sözlerinin etkilerini görmen mutluluk yaratabilir. Hedeflerini kapasitenin altında tutmamalısın. Çoğunun gereksiz bulduğu ayrıntıları değerlendirmen başarının sırrını oluşturuyor. Küçük süprizlerle sevdiklerini ummadığın kadar çok mutlu edebilirsin.

KOVA

Sevgili Kova, Satürn’ün etkisi yakınlarından uzaklaşmana, sevdiklerine yabancılaşmana sebep olmamalı. Eğer yaşamını dengede tutabilmekte zorlanıyorsan ve elde ettiğin kaliteyi koruyamıyorsan yalnızlık duygusu içinde hissedebilirsin. Fedakarlıkta bulunmayı istemediğin sürece yalnızlık duygusu seni bırakmayacak. Verici olmaya çalışmalı, sonra almalısın.

BALIK

Sevgili Balık, bu hafta senin için mutlulukların yaşanacağı zamanlarla dolu geçebilir. Bu sebeple her gününü her anını, en iyi şekilde programlamalı ve durmadan çalışmalısın. Uzun zamandır beklediğin şans ve fırsatlar nihayet ardı ardına kapını çalacak. Alacağın teklifleri geri çevirme. Beklenmedik bir yerde bir sürprizle karşılaşabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>