Anasayfa » Eğlence » 22 EKİM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

22 EKİM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

22.10.2015 PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 22  Ekim 2015’te Beni Affet 832.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin kalbinde sorun olduğunu söyleyen doktoru yaptığı tetkikler sonucunda Feride’nin sayılı günleri kaldığını öğrenir. Feride’nin bu durumu öğrenmesi sonucunda gerçeklerle yüzleşmesi hiç kolay olmaz.Bu arada ise Cüneyt ise karısına ulaşamadığı için gittikçe endişelenemeye başlar.Feride’nin durumu Cüneyt nasıl karşılayacak Feride bunu  söyleye bilecek mi ? Murat ise Reyhan’ı gittikçe kıskanmaya başlar. Kemal ise Bahar’a yakın olmak için Demir’in ortağı olduğu klinikte çalışmaya başlar. Bunu öğrenen Bahar ise şaşkınlıkla Kemal’i etrafında görmek istemediğini söyler.Demir ne yapacaktır ? 22  ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

22 Ekim Perşembe Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -22 Ekim 2015 Perşembe  STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 22 ekim beni affet  izle, 22 ekim perşembe beni affet   izle, perşembe  beni affet  izle22.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 22 ekim perşembe beni affet  canlı izle, 22 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>