Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 21 Nisan Günlük Burç Yorumu

21 Nisan Günlük Burç Yorumu

 21 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Sevgili Koç… Yeni girişimlerde bulunabilir ve atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birlikte götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma ile bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biri ile tanışacaksınız. Onunla aranızda bir yakınlık olacak. Ama seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyi sınırlamalısınız. Bu insanla iş ilişkisi de söz konusu olabilir. Bunda da güzel sonuç alma ihtimaliniz var. Sinirlerinizi fazla yıpratmamalısınız.

BOĞA

Sevgili Boğa, bu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdaki kişilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi fazlasıyla etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir veya karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranıp yardımcı olacak. Onların değerini bilin. Siz de onlara süprizler yapın. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa zamanda iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bugün yakın bir yere seyahat edeceksiniz. Yaşamınızda yenilikler görünüyor. Bunların bir bölümünü siz gerçekleştireceksiniz. Önemli bir bölümü de şans sonucu gerçekleşecek. Maddi durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti paylaşabilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamaya çalışın. Ancak kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gidin.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç… Bugün çok neşeli olacaksınız. Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket ve yenilik neredeyse sizi de orada görmek mümkün. Ancak istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler sebebi ile iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Çevrenizdekilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz duygusal bakıdan başarısızlığınıza sebep oluyor. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu nedenle zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazlalıklarınızla uğraşmanız gerekebilir.

ASLAN

Sevgili Aslan, her şeyin hemen olmasını istiyorsunuz, ama herkes o kadar hızlı olamayabilir. Değişken ruh haliniz etrafınızdakileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız bir şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı etrafınızdakiler kolay kolay kabullenemiyor. Yenilik arayışları içindesiniz. Dikkat etmelisiniz! Bu sürede eskileri kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda çok insan var. Ama hepsine güvenmemelisiniz. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni rahatlatan çalışmalar yapın.

BAŞAK

Sevgili Başak, çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun sebebi sizin tutarsız davranışlarınız. Halbuki onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi istiyorlar. Dostlarınızın değerini bilin. Onlara karşı daha özenli olun. İş yaşamınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size hiçbir şey kazandırmaz. Aksine sizden çok şey kaybetmenize neden olur. Siz zaten çok çalışkan birisiniz. Çalışarak herşeyi kolayca elde edebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Size umut bağlayan kişileri hayal kırıklığına uğratmayın. Bu günlerde kalbinizi fazla zorluyorsunuz. Dikkat edin!

TERAZİ

Sevgili Terazi… Mantığın ve iş yaşamının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi unutmayın. İlgisizliğinizden yakınacak birileri olabilir. Bu sizin canınızı sıkar. Kaba ve umursamaz davranışlar ile sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar bunu haketmiyor. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızı değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınızda yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramaz. Sağlığınız iyi.

AKREP

Sevgili Akrep, çalışıyorsanız işinizde bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.b. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek pek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız bu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, ancak siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusurlu göreceksiniz. Şikayet etmeden önce biraz beklemek gerekir. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz fazla abartıyorsunuz.

YAY

Sevgili Yay, bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durmalısınız. Zira bunun sonuçları sizi üzebilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi belirleyin. Stratejinizi de ona göre kurun. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha net anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılamaması. Sevgilinize bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir durumda olmaktan yorulmadınız mı? Sürekli depresif olmak, başka hastalıklara karşı vücudunuzu güçsüz bırakabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat bunalımınızı atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberler karşısında şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün içinde radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde var. Zira şu sıralar işlerinize çok önem vermeniz gerekli. Bu çabalarınızın karşılığını illaki alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlıklı olduğunuz için şanslısınız. Bu şansınızın değerini bilin.

KOVA

Sevgili Kova, bugün çok neşelisiniz. Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve kahkahanın olduğu her yerde sizi de görmek mümkün. Ancak iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek sebebii sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz düşünceler ve tutarsızlığınız buna sebep. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğinizden dolayı aşk hayatında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Seçim size kalmış. Aşk mı özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz dikkatli davranın. Sağlık konusu ihmale gelmez.

BALIK

Sevgili Balık, sıkı bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin karşılığını yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları söz konusu. Zamanınızın büyük çoğunluğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi bakımdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı istediğiniz bir eşyayı bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz bu yorucu dönemde sizi destekleyecek. Bu aralar istemeden de olsa dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu durum da biraz canınızı sıkabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>