Anasayfa » Eğlence » 21 EKİM ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

21 EKİM ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

21.10.2015 ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 21 Ekim 2015’te Beni Affet 831.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride doktor kontrollerinde kalbi ile ilgili bir sıkıntı olduğu ortaya çıkar. Bunun üzerine tekrardan tetkikler yapılır.Fakat sonuçlara göre Feride’nin durumu iyi değildir. Bu sırada Cüneyt ise paralarını geri almaya uğraşırken karısına ulaşamaması Cüneyt’i endişelendirir.Hasret ise ailenin gözünde kendisini affettirmeye çalışır.Bahar ise girdiği ameliyat başarılı geçmiştir. Bahar’ı bu ameliyattan sonra uzun bir tedavi dönemi beklemektedir. Bu süreç içerisinde Bahar ve Demir arasındaki yakınlaşma artıkça Kemal’in sinirleri bozulmaya başlar.Kemal ise bu olaylar içinde çok iyi bir iş teklifi alır. Artık Kemal Bahar’dan uzak durmak istemez. İnci ise Bahar’ın iyileştiğini  duyduğunda keyfi kaçar. 21  ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

21 Ekim Çarşamba Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -21 Ekim 2015 Çarşamba STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 21 ekim beni affet  izle, 21 ekim çarşamba beni affet   izle, çarşamba  beni affet  izle21.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 21 ekim çarşamba beni affet  canlı izle, 21 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>