Anasayfa » Moda » 2015 İLKBAHAR-YAZ MODASINDA ÖNE ÇIKAN RENKLER

2015 İLKBAHAR-YAZ MODASINDA ÖNE ÇIKAN RENKLER

2015 İlkbahar-Yaz Modasında Öne Çıkacak Renkler

Sarı

renk 1

Kıyafetlerde, çanta ve ayakkabılarda sarıyı özlemiştik. Bu hasret, sarı ve tonlarının 2015 ilkbahar yaz sezonuna bomba gibi girişiyle son buluyor.

Aqua Mavi

renk 2

2014 yazında olduğu gibi 2015’te de turkuaza yakın bu rengi sokaklarda sıkça göreceğiz.

Marsala

renk3

Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2015 yılının rengi olarak seçilen marsala abiyeler başta olmak üzere tüm kıyafetlerde ,çanta ve aksesuarlarda fırtına gibi esecek!

Lila

renk4

2009-2010 yıllarında altın çağını yaşayan lila, 2015 ilkbahar yaz modasında öne çıkan bir diğer renk. Desenli ve baskılı pantolonlar, abiyeler, tek parça mini ve diz altı elbiseler başta olmak üzere, hemen tüm parçalarda lila hakim renklerden birisi olacak.

Turuncu

renk 5

2015 yılına dair trend renklerinden turuncu, 2015 yılının moda dünyasında kendisini fazlasıyla hissettirecek gibi.

Pas Rengi

renk6

Kırmızı,turuncu ve kahverenginin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan pas rengi,kadına en yakıştırdığım renklerin başında geliyor.Tiril tiril elbiseler,bol kesim tek parçalar,transparanlar ve 2015 plaj modasında pas rengi,işlemeli şık bikini ve mayolarda da trend olacak.

Zümrüt Yeşili

renk7

Çoğumuzun gardrobunda bulunmayan zümrüt yeşili tasarımlar bu sezon alışverişe çıkma sebebimiz olacak.

Çivit Mavisi

renk8

Moda dünyasının saygın rengi çivit mavisi 2015 ilkbahar yaz sezonunda da saygınlığını koruyacak.

Beyaz

renk9

 

Beyaz rengin giyilmesi artık yaz-kış fark etmiyor. Birkaç senedir devam eden bu durum, bu yıl da yükselen bir moda trendi olarak karşımıza çıkıyor. 2015 yazından baştan ayağa beyaz görünümler başrol oynayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>