Anasayfa » Moda » Düğün Modası » 2015 GELİNLİK MODASI

2015 GELİNLİK MODASI

gelinlik1

Her yıl birbirinden güzel ve şık gelinlikler moda evlerinde yer alırken yaz aylarının gelmesi ile düğünlerin sayısı da artıyor. Yeni bir yuva kurabilmek için yazı bekleyen milyonlarca çift için bizde yardımcı olmak istedik. Her sene moda evlerinde birbirinden güzel gelinlikler yer alırken bu sene dantel gelinlik modelleri fazlasıyla dikkat çekecek. 2015 dantel gelinlik modelleri arasında ilk sırada mini gelinlik modelleri yer alıyor. Hem genç hem de yetişkin bayanlar tarafından dikkat çeken mini gelinlikler bu sene dantel süslemeleri ile daha dikkat çekici ve özel görünüme sahip olarak sizlere sunuluyor.

kısa gelinlik

Şık, güzel ve estetik bir gelinlik ile düğününüze damga vurmak istiyorsanız bu dantel desenlere sahip kabarık gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Çeşitli alanlarına dantel ile süsler yapılarak tasarlanan gelinlikler tercih edebileceğiniz en şık gelinliklerin başında.

2015 dantel gelinlik modelleri içinde balık etek ve kabarık gelinlik modelleri de yer alıyor. Özellikle genç ve fit bir vücuda sahip olan bayanların büyük ilgisini çeken balık etek gelinlik modelleri çeşitli dantel süslemeleri ile fazlasıyla şık ve zarif görünmenizi sağlayacak. Eğer fazla kilolara sahipseniz ve bunları belli etmek istemiyorsanız dantel süslü kabarık gelinlik modellerine moda evlerinde göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>